Streetstyle: які образи обирали гості Тижня моди в Парижі

Яскраві модні рішення

Марафон Тижнів моди закінчуємо в столиці Франції. За цей час ми отримали чимало натхнення, нових ідей і візуальної насолоди від споглядання колекцій сезону осінь-зима — 2024/25. Дизайнери надихнули нас на власні модні експерименти та втілення своїх сміливих і подеколи екстраординарних стильних задумів. За це ми й обожнюємо такі модні події та з нетерпінням чекаємо на наступні.

Париж зустрів нас розкішними лінійками, що передавали як ідеї, закладені засновниками брендів, так і сучасні рішення й нові погляди на моду. Наші огляди колекцій Dior, Saint Laurent, Valentino, Chloé, Balenciaga, Acne Studios та українського бренду LITKOVSKA уже можна прочитати на сайті. Сьогодні ж ми виходимо з прикрашених зал на вуличні подіуми, де замість моделей весь тиждень демонстрували свої образи фешіоніста з усього світу. 

Хоч погода в Парижі поки не тішить теплотою і сонячністю, зірки стрітстайлу робили вибір на користь яскравих образів. Серед трендових елементів — верхній одяг з анімалістичним принтом, вкорочені шуби з екохутра, розмаїття червоних аксесуарів, прозорі спідниці та моделі з лелітками, банти та бахрома. 

Найстильніші луки, у яких позували перед камерами фешіоніста на Тижні моди в Парижі, ми зібрали в добірці.

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали