8 фільмів-претендентів на «Оскар 2021», які варто подивитися кожному

Варті перемоги

25 квітня 2021 року відбудеться 93-я церемонія «Оскар». 15 березня Американська кіноакадемія представила список номінантів. Змагатимуться за звання «Найкращий фільм 2021 року» вісім кінострічок. Розповідаємо більше кожну з них і доводимо, що їх має подивитися кожен.

«Батько»

Ентоні вже немолодий. Він проживає сам у Лондоні і хвилюється про свою доньку. Вона не хоче залишати батька самого і планує знайти йому доглядальницю. Однак це виявилося не так просто: Ентоні не подобається жодна жінка.

«Іуда і чорний мессія»

Злодій Вільям О Ніл зробив багато зухвалих речей і тривалий час не був покараний за свої вчинки. Проте одного разу поліції все ж вдається його піймати і посадити у в’язницю. Вільяму загрожує чималий термін, в’язниця може стати для нього домом на наступні кілька років, але він не налаштований здаватися.

«Манк»

Це біографічна драма, знята режисером Девідом Фінчером за сценарієм його батька Джека. Картина розповідає про сценариста Германа Дж. Манкевича і його роботу над фільмом «Громадянин Кейн» (1941 рік). Головну роль у стрічці виконав Гері Олдмен. У фільмі ви також побачите Аманду Сейфрід та Лілі Коллінз.

«Мінарі»

Молода корейська родина переїжджає в американське село. Батько сімейства намагається виростити сад, побудувати ферму і стати успішним чоловіком. Пізніше до них приїжджає бабуся, яка береже традиції і ставиться до всього з гумором. Вона стає опорою для сім’ї, якій доведеться пережити чимало труднощів.

«Земля кочівників»

Фільм присвячено історії жінки, яка втратила всі гроші через економічну кризу і тепер живе як кочівниця. Вона переїжджає з місця на місце і шукає нову роботу у різних куточках величезної Америки.

«Перспективна дівчина»

На перший погляд життя Кассандри Томас здавалося ідеальним. Вона розумна і красива, вчилася у престижному університеті, на неї чекало успішне майбутнє. Але один випадок змінив усе. І тепер Кассандра живе подвійним життям. Головне для неї — відчути смак помсти.

«Звук металу»

Рубен грає на барабанах у панк-гурті Blackgammon. Колись він створив бенд разом зі своєю подругою. Довгий час Рубен боровся із наркотичною залежністю, але тепер він веде здоровий спосіб життя. Та це не рятує його від неочікуваної хвороби: на одному зі своїх концертів він розуміє, що втрачає слух.

«Суд над чиказькою сімкою»

Стрічка розповідає про реальні події 1968 року в Чикаго. За сюжетом, усе почалося із несанкціонованого антив`єтнамського «карнавалу», який перервав з`їзд демократичної партії і закінчився сутичкою з поліцією. Демонстранти кидалися в полісменів камінням й отримували у відповідь сльозогінний газ.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали