5 нових серіалів, які нещодавно нас вразили

«У її очах», «Споріднені душі» і не тільки!

Поки за вікном локдаун, про веселі весняні вечори можна тільки мріяти. Хоча ми не можемо досхочу нагулятися, зате маємо змогу влаштувати класний вечір вдома. Ми підготували добірку міні-серіалів, які вийшли зовсім нещодавно. Переглянувши їх, ми були вражені. Зробіть собі приємно і вмикайте вже зараз!

«У її очах», 2021

Одна жінка вирішила зав’язати роман зі своїм одруженим босом. До того ж вона знайомиться із його дружиною, яка ні про що не здогадується, і вони стають подругами. Але у таких ситуаціях все ніколи не закінчується добре…

«Споріднені душі», 2020

Серіал переносить нас у майбутнє. Світ технологій розвинувся ще більше, тож вчені вигадали програму, яка допомагає кожній людині знайти свою споріднену душу. Таке ноу-хау покликане покращити життя людей, та коли вони зіштовхуються із цим в реальності, все не завжди складається позитивно.

«Вдалині», 2020

Емма Грін має люблячого чоловіка і доньку. Вона мріє проводити із родиною більше часу, але все ж прагне здійснити свою мрію і вирушити в космос з експедицією на Марс. Це дуже ризикова подорож, яка триватиме аж три роки. Таким чином, Еммі доведеться залишити сім’ю на такий довгий термін.

«Ваша честь», 2020

Суддю Майкла Десіато дуже поважали у Новому Орлеані. Він славився справедливими рішеннями. Однак чоловік зіштовхнувся з неймовірними проблемами, коли його син Адам втік із місця злочину. Адам вів автомобіль і збив людину на смерть.

«Усюди жевріють пожежі», 2020

Багато і впливова жінка, мама і дружина Елена Річардсон проживає у маленькому містечку Шейкер-Гайтс. На перший погляд, її життя здається ідеальним. Проте все змінюється, коли в місто приїжджає художниця Мія Воррен. Щоб заробити трохи грошей, Мія починає працювати в будинку Елени.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали