На один вечір: 5 міні-серіалів від Netflix на будь-який смак

Від комедії до документалки

Якщо ви, як і ми, любите дивитися серіали на одному диханні, тоді вам знадобиться наступна добірка. Ці 5 серіалів від Netflix можна подивитися за один вечір, не лише тому що вони короткі, а й через те що сюжет захоплює. Переконуємося разом!

«Емілі в Парижі», 2020

Кількість серій: 10

Молода дівчина Емілі все життя прожила у США. У неї є бойфренд і друзі, та все ж вона вирішує ризикнути і погоджується на роботу у Парижі. Там Емілі влаштовується у маркетингову компанію і прагне принести в роботу колективу свої американські методи. Щоправда, французи сприймають ефектну Емілі серйозно не одразу…

«Неортодоксальна», 2020

Кількість серій: 4

19-річна єврейка Есті живе із чоловіком в ультраортодоксальному суспільстві у Вільямсбургу. Жінка нещаслива у шлюбі і тікає у Берлін, де живе її мама. Там Есті намагається побудувати нове життя. Однак дізнавшись, що його дружина вагітна, чоловік Есті їде до Берліну, щоб знайти її і змусити дотримуватися правил.

«Мадам Сі Джей Вокер», 2020

Кількість серій: 4

Це реальна історія темношкірої жінки, яка попри всі негаразди самостійно змогла побудувати величезну косметичну імперію. Вона мала на меті покращити життя кожної жінки, зробити всім красивішими і впевненішими у собі.

«Останній танець», 2020

Кількість серій: 10

Документальний спортивний міні-серіал розповідає про кар’єру баскетболіста Майкла Джордана. Сюжет робить акцент на його грі за «Чікаго Буллз» у сезоні 1997/1998. Це останній сезон Джордана у цій команді.

«Неймовірне», 2019

Кількість серій: 8

Дівчинка підліткового віку зробила заяву до поліції, розповівши, що у її дім потрапив сторонній чоловік у масці і згвалтував її. Однак слідів злочину не було виявлено, чужого ДНК на тілі дівчини також не знайшли, тож поліції довелося звинуватити її у брехні. Через певний час правоохоронні органи отримали ще дві схожі скарги від інших жінок. Детективи вирішують дізнатися правду і беруть ситуацію під свій контроль.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали