5 найочікуваніших серіалів 2021 року, які вразять нас костюмами

Історичні драми

Інколи стрічки захоплюють не так сюжетом, як яскравою картинкою. Особливо це стосується історичних драм, де якнайкраще показана естетика минулих століть. Хочеться розглядати вбрання героїв, інтер’єр будинків та поринати у незвичну атмосферу загалом. Ми зібрати 5 майбутніх костюмованих серіалів 2021 року, які варто подивитися кожному.

«Позолочений вік»

Американський історико-драматичний серіал, створений Джуліаном Феллоузом, розповість про події 1880-х років. Молода дівчина Маріан Брук, донька генерала, нещодавно втратила сім’ю і переїхала до Нью-Йорку до своїх тітоньок. Таким чином, вона повернулася у світське суспільство і намагається побудувати життя заново.

«Анна Болейн»

Це майбутній британський міні-серіал, який складатиметься із трьох серій. Режисеркою проєкту стала номінантка премії BAFTA Лінсі Міллер, а сценарій написав дебютант Ів Геддервік Тернер. Це класична історія другої дружини англійського короля Генріха VIII Тюдора Анни Болейн. Її життя показане через призму фемінізму. Ми дізнаємося, як почувалися жінки у суспільстві XVI століття, та як Анна боролася із патріархальним суспільством епохи Тюдорів.

«Леонардо»

Італійський серіал розповість про життя одного з найлегендарніших та найвідоміших художників і вчених світу Леонардо да Вінчі. Кожна із восьми серій буде присвячена досягненням головного героя в певній сфері мистецтва та науки. Серіал також проллє світло на стосунки Леонардо з його музою Катериною да Кремона.

«Джентльмен Джек», 2 сезон

Скоро глядачі побачать другий сезон серіалу про Анну Лістер — відому і багату землевласницю із Йоркширу, мандрівницю, яка перш за все відома своїми щоденниками. Протягом всього життя Анна записувала все у свої щоденники, інколи писала секретним шрифтом, щоб ніхто не здогадався. Ці рукописи були присвячені її стосунками із жінками. Відомо, що у другому сезоні з’являться нові герої.

«Погоня за любов’ю»

Ще один британський міні-серіал у жанрі романтична драма розповість про дівчину із вельможної родини, яка намагається знайти ідеального чоловіка. Події серіалу розгортаються у період між двома війнами. Сценарій базується на однойменному романі Ненсі Мітфорд.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали