5 художніх фільмів про людей, які змінили світ на краще

Заслуговують на вашу увагу

Ці фільми справді надихають, адже розповідають про прекрасних реальних особистостей, які змінили наш світ на краще. Нехай ця добірка змусить кожного із нас подивитися на світ і на себе по-новому. Дивимося разом!

«Стів Джобс», 2015

У центрі сюжету біографічної драми — історія життя засновника компанії Apple Стіва Джобса. Стрічка висвітлює не лише життя головного героя, а й три знакові презентації компанії, а особливо події 1998 року, коли Apple представили світ перший iMac.

«Всесвіт Стівена Гокінга», 2014

Біографічна стрічка розповідає про британського науковця Стівена Гокінга. У фільмі йдеться і про його студентські часи, коли Стівен зустрів кохання свого життя Джейн Вайлд і зіштовхнувся із трагедією, яка назавжди прикувала його до інвалідного візку. І хоча згодом він не міг ані рухатися, ані говорити, це не завадило геніальному науковцю випустити кілька книг, зробити науковий прорив і виховати дітей.

«Гра в імітацію», 2014

Якби не математик і логік Алан Т’юрінг, Друга світова війна могла закінчитися зовсім по-іншому. Драма розповідає про людину, яка зуміла зламати код німецької шифрувальної машини «Енігма». Та пізніше на Алана чекала непросто доля: його притягнули до кримінальної відповідальності за гомосексуальність.

«Фріда», 2002

У картині йдеться про мексиканську художницю Фріду Кало, яка у 18 років пережила страшну автокатастрофу. Наслідки події мучили нашу героїню до кінця її життя. Лікування проходило довго і важко. Але вона не припиняла малювати, навіть лежачи у лікарняному ліжку, втративши можливість рухатися.

«Список Шиндлера», 1993

Стрічка розповідає реальну історію загадкового члена нацистської партії Оскара Шиндлера, який у часи Другої світової війни врятував від страшної смерті більше тисячі євреїв.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали