ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

5 модних фільмів для любителів вінтажних образів

Їх хочеться розглядати

Фільми, у яких костюми є чи не на першому плані, не можуть не захоплювати. Кожен образ героя хочеться розглядати до дрібниць. Ми зібрали культові фільми, де чудово зображена мода певної епохи. Любителі вінтажу неодмінно оцінять!

«Басейн», 1969

Жан-Поль і Маріанна проводять безтурботну відпустку на Лазурному узбережжі. Вони відпочивають на віллі друзів і здаються абсолютно щасливими. Ідилію закоханих порушив їхній друг, який виявився колишнім коханцем Маріанни…

«У джазі тільки дівчата», 1959

Легендарна стрічка із Мерилін Монро у головній ролі розповідає про двох музикантів із Чикаго, яких життя змусило прикидатися жінками. Вони втекли від бандитів у Флориду і стали Джозефіною та Дафною — інструменталістками джазового гурту.

«Вікно у двір», 1954

Події стрічки розгортаються у Грінвіч Вілледжі. Фоторепортер Джеймс Стюарт змушений знаходитися вдома через зламану ногу. Із нудьги він починає спостерігати за сусідами свого будинку, вікна якого виходять у внутрішній двір. Постійні спостереження змушують його думати, що один із сусідів вбив свою дружину…

«Римські канікули», 1953

Принцеса Анна втомилася від постійних офіційних прийомів. Життя здається їй одноманітним і нудним. Дівчина приїхала до Риму заради ще однієї зустрічі, але цього разу не витримала і втекла з палацу. Їй нетерпілося побачити, як живуть звичайні люди у такому прекрасному місті.

«Дівчина з обкладинки», 1944

Танцівниця бруклінського нічного клубу Расті Паркер таємно закохана у хореографа Денні. На жаль, хлопець цього зовсім не помічає. Щоб змінити своє життя, вона бере участь у конкурсі «Дівчина з обкладинки» і перемагає. Тепер Денні поглянув на Расті зовсім по-іншому. Та чи буде він їй потрібен, зважаючи на отриману популярність?

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

10 самых дорогих помолвочных колец звезд

5 правил поведінки за столом у королівській родині

Домашний «Киевский торт»: простой рецепт