5 натхненних фільмів про людей, які змінили своє життя

Усе залежить від нас!

Якщо ви давно відчуваєте, що хочете щось змінити у своєму житті, але не наважуєтесь, можливо, варто надихнутися прикладом інших. І ви знайдете відповіді на хвилюючі запитання: з чого почати, де взяти сили, як заспокоїтися…? Ми зібрали 5 натхненних кінострічок, у яких головні герої круто змінили своє життя і не пожалкували про це!

«Один плюс один», 2011

Багатий чоловік Філіпп постраждав внаслідок автомобільної аварії. Він залишився прикутим до інвалідного візку, тому вирішив найняти помічника. Ним став молодий хлопець Дрісс, який тільки нещодавно вийшов із в’язниці. Дрісс прагне розвеселити Філіппа і принести у його життя трохи пригод.

«Їж, молися, кохай», 2010

Елізабет Гілберт живе спокійним життям, маючи роботу, друзів та чоловіка. Та одного дня вона розуміє, що живе зовсім не тим життям, якого їй хочеться. Після болісного розлучення вона вирушає у подорож навколо світу, яка допоможе їй підкорити нові вершини і пізнати себе.

«Джулі і Джулія: Готуємо щастя за рецептом», 2009

У фільмі йдеться про дівчину Джулі Павелл. Разом зі своїм бойфрендом вона переїжджає у новий будинок і відкриває для себе світ кулінарії. Джулі веде блог і обіцяє читачам, що приготує всі рецепти із книги видатної кулінарки Джулії Чайлд.

«Завжди говори «так»», 2008

Головний герой Карл Аллен звик відповідати «ні» на всі пропозиції у своєму житті. Він відмовляється зустрічатися з друзями, не має стосунків й успішної кар’єри. Щоб щось змінити, він укладає угоду, згідно із якою має відповідати «так» на будь-яку пропозицію.

«Це прекрасне життя», 1946

Цю культову драму з елементами фентезі обожнює переглядати кожен американець напередодні Нового року. Сюжет стрічки крутиться навколо чоловіка Джорджа Бейлі. Поки всі готуються до найрадісніших свят у році, він перебуває у відчаї через проблеми на роботі. Джордж вирішує звести кінці з життям, але перед ним з’являється ангел охоронець.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали