5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 фільмів, які до кінця триматимуть вас у напрузі

Кінострічки, які підкорюють майстерною акторською грою і сильним сюжетом

Рейтинг статьи / 0
4 5 11

«Небезпечна роль Джин Сіберг», 2020

Біографічна драма із Крістен Стюарт у головній ролі знята на основі реальної історії. Події розгортаються у 1969 році. Із Франції до США приїжджає красива, яскрава і талановита Джин Сіберг, яка ось-ось підкорить Голлівуд (французький кінематограф вже біля її ніг). Випадково вона знайомиться з Хакімом Джамалом — керівником ліворадикальної організації «Чорна пантера», яка бореться за права темношкірих громадян. Джин «загоряться» його ідеями.

«Усі радісні місця», 2020

Це історія двох молодих людей, чия зустріч стала доленосною і змінила їхні життя. В основі сюжету — однойменний бестселер Дженніфер Нівен. У головних ролях — Ель Фаннінг та Джастін Сміт. Головні герої допомагають один одному залікувати душевні пари і виправити помилки минулого.

«Перекладачі», 2019

Дев’ятьох перекладачів закрили в ізольованому бункері для того, щоб вони мали змогу перекласти надзвичайно секретний рукопис-продовження популярної книги. Та хтось все ж таки дозволить інформації потрапити у маси, і робота їхньої мрії перетвориться на справжній кошмар. 

«Офіцер і шпигун», 2019

Співробітник французької спецслужби капітан Альфред Дрейфус отримує звинувачення у небезпечному злочині — шпіонажу на користь Німеччини. Його відправляють у заслання на острів в Атлантичному океані. Заразом колишній керівник Альфреда і керівник департаменту розвідки Жорж Пікар вирішує провести власне розслідування.

«Річард говорить «Прощавай»», 2018

Джонні Депп перевтілився у професора коледжу, якому повідомили про смертельну хворобу. Замість того, щоб розпочати серйозне лікування, він вирішує насолоджуватися життям наповну. Тепер професор не готовий себе бодай у чомусь обмежувати, адже тільки так можуть здійснитися всі його бажання.

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

Серіали про сильних духом жінок

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам