ЛИЧНЫЙ БРЕНД: 5 ПРАВИЛ, КАК СОЗДАВАТЬ И...

ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

5 історій із фільмів жахів, які траплялися в реальності

Невідомі факти про відомі кінострічки

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

На нашу думку, особливо страшними фільми жахів стають тоді, коли в них розповідається реальна історія. Тож якщо ви не з лякливих, пропонуємо переглянути наступні горрори, засновані на реальних подіях.

«Визволи нас від зла», 2014

Фільм заснований на розповідях сержанта поліції із Бронкса (Нью-Йорк) Ральфа Сарчі, який випустив книгу під назвою «Остерігайтеся ночі». У ній він описав свій поліцейський досвід, а також розслідування кількох справ, у яких була присутня містика.

«Закляття», 2013

У 1970 році одна жінка купила в подарунок своїй доньці ляльку. Потім дівчина забрала її із собою в коледж, і вони із сусідкою відчули, що лялька у кімнаті живе своїм життям. Досліджували паранормальне явище Ед та Лоррен Воррени. Вони зробили висновки, що у ляльці живе злий дух. Нині лялька зберігається у їхньому музеї окультизму, розташованому у штаті Коннектикут.

«Підміна», 2008

Вайнвільські вбивства в курятнику — це шокуюча і правдива серія зникнень та вбивств хлопчиків у Лос-Анджелесі. Для знищення тіл вбивця спалював або закопував рештки на території ранчо. Декілька тіл поліція все ж могла розпізнати. Одним із них був Волтер Коллінз.

«Шість демонів Емілі Роуз», 2005

Фільм заснований на реальних подіях 1976 року, коли під час екзорцизму померла Аннеліза Міхель. Літературним джерелом для стрічки стала документальна книга антрополога Фелісітас Гудман «Вигнання диявола з Аннелиз Міхель».

«Монстр», 2003

У фільмі показана правдива історія Ейлін Урнос, яку засудили до шести смертних вироків. Страта сталася 9 жовтня 2002 року.

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

5 фільмів, які до кінця триматимуть вас у напрузі

Оголошено дати 12 Одеського міжнародного кінофестивалю

ТОП-3 біографічні фільми про перших леді, які варто подивитися кожному

Громче, чем «Секс в большом городе»: новый сериал, который ждали все