5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 найкращих комедій про тварин для всієї родини

Сподобаються і дорослим, і дітям

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Інколи кортить поринути в дитинство. У ті безтурботні часи, коли можна було досхочу гратися з домашнім улюбленцем, дивитися мультики і крадькома їсти багато солодощів. Пропонуємо прикрасити свій зимовий вечір душевними кінострічками про тварин, які вмить викликають усмішку.

«Дивовижна подорож доктора Дуліттла», 2020

7 років тому відомий лікар-ветеринар Джон Джуліттл, який умів розмовляти із тваринами, втратив свою дружину Лілі. З тих пір він ховався у стінах свого помістя разом із друзями-тваринами. Та коли він дізнається про важку хворобу королеви Англії, то змушений вирушити у неймовірну подорож, щоб знайти ліки.

«Кролик Петрик», 2018

Це стрічка про пригоди маленького і непосидючого кролика Петрика. Він дуже хоче дістатися городу злого фермера містера МакГрегора і з’їсти всі його фрукти та овочі. Та коли старий фермер раптово помирає від інфаркту, власником будинку стає його відповідальний і педантичний племінник. На жаль, він теж не в захваті від кроликів, і війна Петрика розгориться з новою силою.

«Патрік», 2018

Усе життя Сари йде шкереберть: її кар’єра не складається, особисте життя наповнене розчарувань, а з батьками одні непорозуміння… Й останнє, що їй зараз необхідно — це малий та капризний мопс на ім’я Патрік, який увірвався у її життя. Та дівчина навіть не здогадується, наскільки домашній улюбленець може бути корисним.

«Пригоди Паддінгтона», 2014

Кумедний і дещо незграбний ведмедик Паддінгтон приїжджає з Перу до Лондона. Він потрапляє до родини Браунів і не лише знаходить нових друзів, а й допомагає їм зрозуміти, як багато вони вартують один для одного.

«Блондинка в законі-2», 2001

Ніхто не вірив, що блондинка, яка обожнює рожевий колір, Ель Вудс із собачкою у руках зможе досягнути успіху в кар’єрі. Але їй вдалося отримати роботу юриста у великій компанії і підкорити серце красунчика. Одного дня Ель дізнається про косметичну фірму, яка робить досліди на тваринах. Вона одразу стає на захист пухнастиків і вирушає у Вашингтон, щоб заявити про проблему всьому світу.

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

5 фільмів, які до кінця триматимуть вас у напрузі

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам