БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

МЕНЮ КРАСОТЫ: ЧТО БЫ ТАКОГО СЪЕСТЬ, ЧТОБЫ...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

ЧТО ТАКОЕ КАРБОКСИТЕРАПИЯ

5 найкращих фільмів про стосунки мами й доньки

Доньки-матері

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Стосунки мами й доньки особливі. Вони наповненні любов’ю, ніжністю, беззаперечною довірою, але, звісно, інколи непорозуміння можуть траплятися навіть між найріднішими. Пропонуємо переглянути кінострічки, де якнайкраще показано найсвітліші та найтепліші стосунки у житті кожної дівчини.

«Маленькі жінки», 2019

Події стрічки розгортаються у 60-роках минулого століття, коли країна переживає серйозні соціальні зміни. Тоді тривала громадянська війна, яка змінила життя багатьох сімей. Наприклад, сестер Марч, які живуть у Новій Англії.

«Нестерпні леді», 2016

Це історія життів трьох жінок і одного батька напередодні Дня матері. Екс-чоловік Сенді одружився на 20-річній; Джессі не може налагодити стосунки з мамою, бо приховує від неї свої стосунки; Міранда неочікувано дізнається про те, що у неї є вже доросла донька, а Бредлі тяжко переживає смерть дружини і не хоче святкувати День матері.

«Мамма Міа!», 2008

Це екранізація мюзиклу, заснованого на піснях відомого шведського гурту АВВА. У фільмі йдеться про молоду дівчину Софі, яка збирається вийти заміж, та її маму Донну, яка мала цікаве, але дещо загадкове минуле.

«Серцеїдки», 2001

Макс та Пейдж Коннерс полюють за товстими гаманцями чоловіками. Їхніми жертвами вже стало багато багатіїв. У мами і доньки справи йшли чудово, поки Пейдж не закохалася в одного зі своїх клієнтів.

«Мачуха», 1998

Ця картина є хорошим прикладом того, як сімейні стосунки зближують людей. За сюжетом, життя 6-річного Бена та 10-річної Анни кардинально змінюється, коли у їхньому житті з’явилася коханка тата Ізабель. Дівчина робить все для того, щоб сподобатися дітям і завоювати їхню любов. Проте їхня справжня мама Джекі застосовує весь свій вплив, щоб завадити цьому.

Текст: Дарія Андрійчук

БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

Платья Дженнифер Лопес: 11 соблазнительных нарядов певицы

Insta-отчет: что носят fashion-блогеры этой зимой

10 фильмов о принцессе Диане