ЛИЧНЫЙ БРЕНД: 5 ПРАВИЛ, КАК СОЗДАВАТЬ И...

ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

5 фільмів про апокаліпсис, які дарують надію на краще

Актуально, як ніколи

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

2020-й був нелегким для всіх нас. Пандемія сколихнула і нашу економіку, і побут, і здоров’я. Проте, незважаючи на чорну смугу, варто завжди зберігати у серці надію на краще. Це доводять і наступні кінострічки, де людство зіштовхнулося з природніми катаклізмами та вірусами, але зуміло перемогти.

«Шалений Макс: Дорога гніву», 2015

У фільмі йдеться про те, як Макс Рокатанскі помстився за смерть дружини та сина і поїхав геть, жити у самотності, поки світ страждає від нафтової кризи і глобальної війни. Герою доведеться навчитися жити у постапокаліптичному світі і боротися з безжальними воїнами, які заполонили світ.

«Інтерстеллар», 2014

Час людей на планеті Земля вичерпаний. Команда дослідників бере на себе відповідальність подорожувати іншими галактиками, щоб дізнатися, чи є у людства майбутнє на іншій планеті.

«Війна світів Z», 2013

Незвичайна хвороба, перші ознаки якої були помічені у Північній Кореї, через декілька місяців поширилася світом. Зараження проходить моментально, навіть через дрібну травму. Величезні натовпи зомбі, які раніше були людьми, атакують здорових. Деякі міста і навіть цілі країни спустошені, а ті, хто вижив намагаються протистояти монстрам. На тлі цього розвивається особиста історія дослідника ООН Джеррі Лейна, якого разом із сім’єю поглинає паніка на вулицях мегаполісу.

«Я легенда», 2007

Це адаптація однойменного роману Річарда Метісона про невідомий вірус, який забрав життя половини населення земної кулі, а іншу частину перетворив на вампірів. Сюжет стрічки побудовано довколоа одного чоловіка з дивовижним імунітетом, який щодня бореться із кровопивцями і намагається знайти протиотруту.

«Розмальована вуаль», 2006

Художній фільм є екранізацією однойменного роману Сомерсета Моема і розповідає про стосунки подружньої пари. Дізнавшись про зраду дружини, Волтер вирішує їй помститися і погоджується працювати лікарем у китайському селі, де люди помирають від холери. Разом із собою він бере дружину Кітті, яка згодом, помічаючи доброту та чуйність чоловіка, починає закохуватися в нього.

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

5 фільмів, які до кінця триматимуть вас у напрузі

Оголошено дати 12 Одеського міжнародного кінофестивалю

ТОП-3 біографічні фільми про перших леді, які варто подивитися кожному

Громче, чем «Секс в большом городе»: новый сериал, который ждали все