5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 фільмів, які доводять, що коханню байдуже на вік

Ламаємо стереотипи

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Кохання — особливе почуття, яке приходить зненацька. Воно не обирає: дорослий чи підліток, а просто влучає прямо в серце. Ми зібрали кінострічки, які доводять, що коханню всі віки покірні. Адже головне — щастя і це неймовірне відчуття метеликів у животі!

«Цей незручний момент», 2015

За сюжетом, два добрих друга вирушають на узбережжя Корсики разом зі своїми доньками. Вони хочуть відпочити і гарно провести час. А ось дівчата часто ходять на модні вечірки, та все змінюється, коли одна з них закохується у найкращого друга свого тата. Чи можуть мати перспективу такі стосунки?

«Пробач за кохання», 2014

37-річний зрілий чоловік Алекс ніколи не міг собі уявити, що закохається у зовсім юну дівчину. Після знайомства із 17-річною Ніккі він думав тільки про неї. Незважаючи на велику різницю у віці, пара починає зустрічатися. Та без конфліктів не буває. Кажуть, що любов не знає меж, і якщо двоє хочуть бути разом, то обов’язково подолають всі перешкоди.

«Коханець напрокат», 2013

Аліса Лантенс, якій трохи за 30, працює редактором у престижному глянцевому журналі, виховує доньку, але не має хлопця. Помічаючи, що Аліса нещасна в особистому житті, керівництво вважає її нецікавою. Жінка наважується вирішити проблему на роботі, закрутивши роман із юним Бальтазаром. Такий вчинок піднімає її в очах боса, але що робити, якщо юнак встиг закохатися?

«Читець», 2008

52-річний адвокат Майкл Берг постійно пригадує своє минуле. Вже впродовж 40 років його мучить думка про те, що він міг би кардинально змінити свою долю. Колись, будучи підлітком, він відчув потяг до 36-річної жінки. Між ними виник інтимний зв’язок, вони багато часу проводили разом, і він читав їй книги…

«Кохання за правилами… і без», 2003

Бабій та музичний продюсер Гаррі Ленджер приїжджає на вікенд до своєї молодої подружки. Проте запланований відпочинок псує поява матері його дівчини, а також раптовий серцевий напад. Симпатичний лікар наказує Гаррі залишатися в будинку подружки. На нас чекає заплутаний любовний чотирикутник!

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

5 фільмів із закрученим сюжетом для зимових вечорів

5 фільмів, які до кінця триматимуть вас у напрузі

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам