НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

5 сатиричних серіалів, які підіймуть вам настрій

Для тих, хто не уявляє життя без гумору

Якщо вам здається, що передивилися вже всі комедії, пропонуємо переходити на серіали. Ми підготували добірку сатиричних стрічок, які можна подивитися у великій компанії і посміятися досхочу.

P.S. Сподобається тим, хто полюбляє чорний гумор.

«Велика», 2020

У серіалі йдеться про юну красуню Софію Августу Фредеріку, яка зовсім скоро покине батьківщину і вирушить до Росії, щоб стати дружиною імператора Петра ІІІ. Софія вірить, що, ставши імператрицею, зможе покращити життя місцевих жителів. Та коли вона дізнається, що її чоловік зовсім не думає про долю Росії, а лише розважається у компанії коханок та алкоголю, Софія вирішує взяти все у свої руки.

«Політик», 2019

Це історія мажорного хлопця Пейтона, який із дитинства знав, що стане президентом. Та спершу йому доведеться підкорити не менш складне політичне середовище — школу.

«Патрік Мелроуз», 2018

У серіалі розповідається про життя Патріка Мелроуза. Це чоловік, якому довелося пережити насилля зі сторони батька, байдужість матері, залежність від наркотиків та алкоголю. Дізнайтеся, чи вдасться йому жити нормальним життям і вилікуватися?

«Погань», 2016

Сюжет комедії розгортається навколо молодої і впертої дівчини Фібі, яка стабільно потрапляє у неприємності. Хоча Фібі намагається щось змінити у своєму житті і світі в цілому, вона зовсім не вміє брати до уваги поради інших і приймати допомогу.

«Чорне дзеркало», 2011

У серіалі показане сучасне життя людей і всі проблеми, які нам дарують нові технології. Дійшло до того, що жоден із нас не уявляє свого життя без ноутбука, телефона, планшена та інших гаджетів. Близькі не знають нас справжніх, зате «друзі» в інтернеті володіють інформацією про всі наші проблеми. У серіях «Чорного дзеркала» кожен може впізнати себе.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька