НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

5 фільмів для жінок, які варто подивитися на самоті

Влаштовуємо релакс

Сьогодні пропонуємо відволіктися від усіх справ і провести час на самоті. Адже ми зібрали фільми для жінок, які якнайкраще розповідають про наші почуття, проблеми і хвилювання. Поринаємо у захопливі історії разом!

«Вік Адалін», 2015

За сюжетом, головна героїня Аделін народилася ще у 20 столітті. Після нещасного випадку дівчина припинила старіти і живе вже більше ста років. Незважаючи на таке тривали життя і неймовірну вроду, Аделін так і не змогла знайти своє справжнє кохання. Та одного разу вона все ж зустріне чоловіка, заради якого захоче знову стати смертною.

«Кімната», 2015

Дівчину на ім’я Джой викрали, коли вона була ще підлітком. Вже багато років вона проживає у маленькій кімнаті разом зі своїм 5-річним сином Джеком. Хлопчик народився і виріс у цій кімнаті і жодного разу не бачив людей. Що трапиться, коли їм вдасться нарешті вийти на волю?

«Помста від кутюр», 2015

Розкішна жінка Міртл повертається у рідне містечко вперше за 25 років. Вона покинула рідний дім після того, як її звинуватили у вбивстві. Пережити трагедію минулого для Міртл непросто. Та у рідному місті на неї все ж чекають і професійний успіх, і цікаве особисте життя.

«Все ще Еліс», 2014

Це історія жінки, яка бореться з безнадійною хворобою. Професор лінгвістики Еліс Гауленд почала помічати, що забуває певні речі. Почувши страшний діагноз, жінка вирішила не опускати рук і не ставати тягарем для своїх рідних.

«Розлучення по-американськи», 2006

У стрічці йдеться про подружжя Брук та Гері, які розчарувалися у своїх стосунках і хочуть розійтися. Та коли ні вона, ні він не захотіли покидати помешкання, між ними розгорнулася справжня війна.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

Как правильно избавиться от тату: советы эксперта

5 мультфільмів для тих, кому сподобалась стрічка «Душа»

7 ідеальних боді, які мають бути у вашему гардеробі