КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

5 молодіжних фільмів для безтурботних вихідних

Найкращі комедії

Коли у вас поганий настрій, а за вікном сирість і карантин, хочеться відволіктися від сумних думок. Допоможуть у цьому молодіжні комедії про вірну дружбу, перше кохання і незабутні пригоди. Так, ці відчуття знайомі кожному! Дивимося і заряджаємося позитивом.

«Ідеальне побачення», 2019

Брук мріє навчатися у Єльському університеті. Щоб заробити гроші на навчання, він створює мобільний додаток. Завдяки ньому будь-яка дівчина може орендувати його як бойфренда на один вечір. Популярність додатку швидко набирає обертів, і Брук зустрічається з різними дівчатами. Згодом він починає розуміти, чого насправді хоче від життя.

«Божевільна парочка», 2019

Журналісту Френду не щастить із роботою. Проте на одній зі світських вечірок він випадково зустрічає свою няню, яка тепер працює державним секретарем США і вирішила балотуватися у президенти. У передвиборчій кампанії їй потрібні послуги розумного і відданого спічрайтера. Фред готовий підтримати знайому і писати для неї промови.

«Цього літа», 2018

У 16-річної Джеймі  розпочалися літні канікули. Її бабуся Дотті, перебуваючи на межі життя і смерті, вирішила відкрити всі сімейні таємниці. Вона шокувала свого сина новиною про те, що чоловік, якого він вважав своїм батьком, насправді не рідний йому; своїй невістці висловила давню неприязнь; онука звинуватила у гомосексуалізмі, а Джеймі розповіла про свій сексуальний досвід. Взявши на замітку поради бабусі, Джеймі розпочинає жити власним життям.

«В активному пошуку», 2016

Еліс втомилася від стосунків зі своїм бойфрендом і вирішила покинути його. Дівчина переїжджає до своєї сестри, знаходить нову роботу і знайомиться з дівчиною Робін. Нова подруга обожнює нічні вечірки і залучає Еліс до свого шаленого життя.

«З любовю, Розі», 2014

Розі й Алекс дружать із дитинства. Вони знають один про одного більше за всіх на світі. Та одного дня Алексу доводиться покинути рідне місто. Герої вирішують попрощатися і провести першу й останню ніч разом, щоб зробити її незабутньою. Але у їхні плани втручається один випадок, який переверне все догори дригом.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Искусство быть инфлюэнсером

Как улучшить качество тренировок (и фигуру)

«Организм устроен так, что с 21 года мы должны рожать», — акушер-гинеколог Людмила Шупенюк