НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

ТОП-3 біографічні фільми про перших леді, які варто подивитися кожному

Зберігайте собі!

Хоча жорсткий карантин позаду, погода не тішить сонячними днями. А це означає, що ще багато вечорів в очікуванні потепління ми будемо проводити у компанії хороших фільмів. Пропонуємо пригадати акторок, які блискуче перевтілилися у жінок президентів, і переглянути ці біографічні фільми.

«Джекі», 2016

Наталі Портман перевтілилася у Жаклін Кеннеді, вдову президента США Джона Кеннеді, якого вбили на її очах. Після цієї трагедії Джеккі стала для свого народу символом жіночої відданості і народної скорботи. Переживаючи смерть чоловіка, Жаклін запрошує у свій дім журналіста Теодора Вайта, який описує американські вибори. Саме йому вона вирішила розповісти, що відчула у перші секунди вистрілів, як вийшла на публіку у рожевому костюмі із плямами крові та як влаштувала розкішну поминальну церемонію чоловікові.

«Лінкольн», 2012

Стрічка Стівена Спілберга розповідає про 16 президента США Авраама Лінкольна і його дружину Меррі Тодд. У 1865 році Лінкольна любили і поважали, але перед ним стояли серйозні завдання: завершити Громадянську війну і затвердити закон про заборону рабства. Роль першої леді виконала акторка Саллі Філд. Заради ролі вона набрала 11 кілограмів і зачарувала всіх, хоча спершу Спілберг мав сумніви щодо вибору акторки. Річ у тому, що вона старша на 20 років за свою героїню.

«Ніксон», 1995

Олівер Стоун, який відомий своїми фільмами-розслідуваннями, вирішив по-новому поглянути на історію Річарда Ніксона — найскандальнішого президента США, якого піймали на махінаціях, і він був змушений покинути пост президента за власним бажанням і достроково, щоб уникнути імпічмента. Його дружина Пет залишалася в тіні, як і багато інших перших леді.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Ми й не здогадувалися: 5 серіалів, заснованих на реальних подіях

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька