5 фільмів із декількома сюжетними лініями

Нудно не буде!

Існують фільми, які розповідають історію одразу декількох персонажів, долі яких тісно переплітаються. Пропонуємо пригадати саме такі багатосюжетні стрічки, коли здається, що подивився не один, а одразу кілька фільмів.

«Дикі історії», 2014

Фільм показує шість окремих історій зі смішним та шокуючим сюжетом. Наприклад, Габріела Пастернака все життя ображали інші: вчитель музики, професор у консерваторії, стоматолог. Що трапиться, коли вони всі опиняться з ним в одному літаку?

«Римські пригоди», 2012

У романтичній комедії Вуді Аллена історії кількох головних персонажів розгортається на тлі прекрасного Риму. Переглядаючи стрічку, ви познайомитеся з американським архітектором, який ще раз переживає свою юність; простим італійцем, який одного дня прокинувся знаменитим; молодою парою з провінції, на яку чекають романтичні відкриття й американським оперним постановником, який має дивакуватий план.

«Париж, я люблю тебе», 2006

Це збірка короткометражних фільмів, знятих режисерам із різних куточків світу. Вони присвячені найромантичнішому місту Парижу.

«Реальне кохання», 2003

Стрічка розповідає історію декількох абсолютно різних людей, у яких є дещо спільне. Вони всі відчувають любов і не можуть протистояти цьому почуттю…

«Години», 2002

Фільм висвітлює долю трьох жінок, розділених століттями, але дуже схожих. Сюжетні лінії переплітаються завдяки роману Вірджинії Вільф «Міссіс Делловей». Перша жінка — письменниця, яка думає не лише про написання свого роману, а й самогубство. Друга — домогосподарка, яка живе у золотій клітці разом із некоханим чоловіком. А третя — журналістка, яка працює головним редактором у популярному журналі.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали