MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

5 ФІЛЬМІВ, ФІНАЛ ЯКИХ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕДБАЧИТИ...

ЯК НАСПРАВДІ ВАРТО СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ:...

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Виправляємо ситуацію

Рейтинг статьи / 0
4 5 9

Якщо шукаєте крутий серіал для затишного зимового вечора, ми маємо чим вас потішити. Представляємо добірку із п’яти серіалів Netflix, які ви могли пропустити. Не гайте часу і вмикайте хутчіш!

«Що/ якщо» (What/ If), 2019

Багата жінка середніх років Анна робить непристойну пропозицію молодій сімейній парі із Сан-Франциско, яка відчайдушно потребує грошей. Якщо вони погодяться, це призведе до найнеочікуваніших наслідків. У ситуацію будуть вплутані не тільки головні герої, а і їхні близькі, колеги та друзі.

«Мертвий для мене» (Dead to Me), 2019

Джен втратила чоловіка і ніяк не може прийти до тями від горя. Жінці потрібно продовжувати жити заради дітей і вона вирішує звернутися у групу підтримки людей, які не можуть впоратися з болем втрати. Там вона знайде нову подругу, яка назавжди змінить її життя.

«Хороші дівчата» (Good girls), 2018

Це історія про трьох подруг, які мають проблеми з фінансами і готові на все, щоб їх позбутися. Одного дня відчайдушні жінки наважилися на пограбування супермаркету. Для цього вони запаслися іграшковим пістолетом з надією, що працівники магазину повірять їм.

«Династія» (Dynasty), 2017

Юна донька багатого бізнесмена Феллон повертається до рідного дому. Там вона бачить свого батька в обіймах колишньої служниці Крісталл. Тепер Крісталл може стати мачухою для Феллон, а також дружиною одного з найбагатших чоловіків світу. Та Феллон не готова з цим змиритися. Дівчині здається, що Крісталл насправді аферистка і їй потрібні лише гроші.

«Грейс і Френкі» (Grace and Frankie), 2015

У комедійному серіалі йдеться про двох жінок елегантного віку, які багато років воювали між собою. Ніхто й ніколи не міг уявити їх подругами, але неочікуване повідомлення змінило все. Коли екс-суперниці дізналися, що їхні чоловіки закохалися один в одного і хочуть якнайшвидше узаконити свої стосунки, вони вирішили об’єднатися.

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

10 биографических фильмов, которые заставят пересмотреть свою собственную жизнь

5 фільмів, фінал яких ви не зможете передбачити

Пирог из слоеного теста с сосисками: пошаговый рецепт

9 правил как вывести лишнюю воду из организма и избавиться от отеков

Как сделать волосы густыми: отвечает эксперт