8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

5 серіалів для тих, хто сумує за «Грою престолів»

Не менш захопливі!

Якщо ви обожнюєте серіали в жанрі фентезі і досі не можете заспокоїтися, що серіал «Гра престолів» закінчився, ми підкажемо, на які інші проекти варто звернути увагу. Зберігайте, щоб не загубити!

«Відьмак», 2019

Кількість сезонів: 1

Геральт із Рівії, могутній мутант і вбивця чудовиськ, намагається знайти своє місце у світі. Він знайомиться із чаклункою Єнніфер і юною принцесою Цириллою, яка має страшний секрет. Відьмака також втягуються у жорстоке протистояння між двома народами, які давно воюють за одні й ті ж землі.

«Медічі: Повелителі Флоренції», 2016

Кількість сезонів: 3

Це історія однієї з найвпливовіших флорентійських династій Медічі, яка на початку XV століття зосередила у своїх руках велику територію Європи, а також неймовірне багатство. За сюжетом, після смерті батька Джованні двоє синів Козімо і Лоренцо, абсолютно різних за характерами, вирішують розширювати територію держави і продовжувати війну.

«Мерлін», 2008

Кількість сезонів: 5

У королівстві панує хаос, а між місцевими жителями все частіше виникають конфлікти через неправильне використання магії. Новий правитель забороняє чаклувати і виганяє з королівства всіх чародіїв. Через 20 років у місто приїхав юний чарівник Мерлін. Він чув про магічні закони, які існують у цьому королівстві, тому вирішує використовувати свою магію з розумом і стає лікарем при дворі.

«Тюдори», 2007

Кількість сезонів: 4

Події історичної драми розвиваються у 16 столітті в Англії. У центрі сюжету опиняється один із найславетніших англійських монархів Генріх VIII. Королю із династії Тюдорів довелося зіштовхнутися із серйозними проблемами внутрішньої і зовнішньої політики. Та він все ж зміг досягнути своєї цілі і подарувати династії спадкоємців.

«Вікінги», 2013

Кількість сезонів: 6

В історії вікінгів пам’ятають як хоробрих і незламних воїнів. Головний герої серіалу, вікінг Рагнар Лодброк намагається захопити нові землі. Разом із однодумцями він вирушає у довге плавання. Багато хто сумнівається у силах Рагнара, адже ще нікому не вдавалося отримати цю територію.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Дженнифер Энистон сделала модное окрашивание, которое будет хитом 2021 года

Как уменьшить боль во время менструаций без таблеток

Кожаный костюм и меховая шапка: Хейли Бибер показывает, что носить весной 2021