РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 фільмів із сильним сюжетом, які змусять вас хвилюватися

Закарбовуються у пам’яті

Інколи фільми вражають нас до глибини душі. Сюжет настільки сильний, що закарбовується у пам’яті надовго, і ми ще кілька днів залишаємося під враженнями. Особисто ми обожнюємо такі картини, тож зібрали для вас своїх улюбленців останніх років. Дивимося разом!

«Палмер», 2021

Чуттєва драма із Джастіном Тімберлейком у головній ролі розповідає про колишню зірку футболу Едді Палмера. Він закінчив кар’єру після того, як отримав травму, а згодом намагався влаштувати крадіжку разом із друзями і потрапив до в’язниці на 12 років. Тепер Палмер вийшов на волю і повернувся у рідне містечко. Він оселився у своєї бабусі і влаштувався прибиральником у місцеву школу.

«Душа», 2020

Це історія джазового музиканта, який потрапляє в інший світ і знайомиться з іншими душами. Тепер він повинен пізнати себе, знайти своє місце у світі і зуміти повернутися до життя.

«Диявол завжди тут», 2020

Події стрічки розгортаються у другій половині ХХ століття в Огайо. Місцеві жителі ще не оговталися від наслідків Другої світової війни, у містечку процвітає злочинність… Долі головних героїв цікавим чином переплітаються. Все починається з того, що молодий хлопець Арвін Расслер отримує у подарунок на день народження від батька револьвер. Юнак поки що не здогадується, що скоро ця річ йому знадобиться.

«Новини зі всього світу», 2020

У стрічці йдеться про капітана Джефферсона Кайла Кідда (Том Генкс). Він мандрує з міста в місто і ділиться з людьми новинами з різних куточків світу. Чоловік розповідає дивовижні історії про президентів та королев, великі війни та неймовірні катастрофи…

«Того», 2019

Історичний фільм присвячений подіям 1925 року, коли відбулася Велика гонка милосердя. Події розгортаються навколо гінця Леонарда Сеппала і його собаки Того, які разом пройшли довгий шлях в естафеті.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Бріджит Бардо, Джейн Фонда і не тільки: 5 фільмів із легендарними кінодівами

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021

«‎Жесткая конкуренция формирует тебя как личность», – стилист Ана Тесс о работе в модной индустрии

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году