РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 легких фільмів, які врятують нудний вечір

Влаштовуємо релакс

Інколи нам всім потрібен вечір, коли можна відпочити від усього: стресу на роботі, невгамовних думок у голові, купи завдань та невирішених проблем. Ми зібрали кіноісторії, які допоможуть відволіктися і поринути зовсім в інший світ. Дивимося разом!

«Піти, не попрощавшись», 2020

20 років тому чоловік 60-річної світської левиці Френсіс Прайс помер, залишивши жінці хороший грошовий спадок. Та роки минули, і кошти майже закінчилися. Зібравши останні гроші, Френсіс їде у Париж, щоб провести залишок життя у маленькій квартирі далеко від уваги знайомих. Разом із нею — її син Малкольм і кіт Маленький Френк.

«Жінки ХХ століття», 2016

Джеймі проживає разом зі своєю мамою Доротеєю. Батько покинув його і маму вже давно і рідко з’являвся у їхньому житті. Разом із ними у будинку також живуть молода дівчина Еббі, яка обожнює фотографувати, і подружка хлопця Джулі.

«Молодість», 2015

Уже протягом 20 років відомий композитор і диригент Фред Белінджер їздить відпочивати у швейцарський санаторій в Альпах, щоб покращити стан здоров’я і відволіктися. Він вже закінчив свою творчу діяльність і насолоджується спокоєм. Цього разу разом із ним поїхала донька Лєна, яка переживає зраду чоловіка.

«Хайді», 2015

Це історія дівчинки Хайді, яка залишилася сиротою і живе із дідусем у селі в Альпах. Життя Хайді складається безтурботно і спокійно: вона пізнає світ, насолоджується природою, грається з найкращим другом Петером. Однак все змінюється, коли у село приїжджає її багата тітка і пропонує дівчинці переїхати у велике місто.

«Римські пригоди», 2012

Сюжет стрічки розгортається у Римі і розповідає чотири історії різних людей. Ми бачимо, як архітектор Джон згадує свою молодість, нещодавно одружена пара поринає у пригоди, звичайний робітник прокидається знаменитим, а колишній оперний режисер не може змиритися із пенсією.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці