РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 цікавих фільмів про афери

Для класного вечора!

Злочини — це, звісно, погана справа, але спостерігати за ними на широких екранах справді цікаво й атмосферно. Ці фільми розповідають про грандіозні афери, які змінили життя людей. Дивимося разом!

«Аферистка», 2020

Марла Грейсон стала успішним юристом. Вона побудувала великий бізнес і звикла досягати нових висот нечесним шляхом. Вона майстерно користується довірою людей і робить вигляд, що піклується про них, та насправді все робить лише заради себе. Проте одного разу життя аферистки кардинально зміниться: їй доведеться боротися за власне життя.

«Не заходь», 2020

Група молодих людей вирішила залізти в дім багатого подружжя похилого віку. Їм здавалося, що влаштувати крадіжку буде легко. Та бабуся і дідусь виявилися не такими безпорадними, як могло здатися на перший погляд.

«8 подруг Оушена», 2018

Героєм бойовика є всім відомий гангстер Денні. Він неодноразово влаштовував пограбування та перестрілки. Цього разу свою справу розгортає його сестра. І для важливої місії вона обирає команду жінок — чарівних, розумних та хитрих аферисток.

«Просте прохання», 2018

Мама-блогер Стефані проживає у маленькому містечку. Одного разу вона допомагає своїй подрузі, але після цього вона таємниче зникає. Тепер Стефані разом із Шоном, чоловіком зниклої подруги, потрібно відшукати її і дізнатися правду.

«Піти красиво», 2017

Старі-добрі друзі Віллі, Джо та Елла вперше в житті вирішують вчинити неправильно, щоб вберегти свої гроші. І пенсійний вік не завадить їхньому плану!

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці