MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

5 фільмів, фінал яких ви не зможете передбачити

Справді вражають!

Важко не погодитися, що фільми, які до кінця тримають нас у напрузі і зацікавлюють заплутаним сюжетом, справді вражаючі. Вдалий сценарій — запорука успішності стрічки, і це доводять наступні популярні картини. Дивимося разом!

«Людина-невидимка», 2020

Спершу життя Сесілії здається бездоганним: красивий будинок, успішний чоловік. Але ніхто не знає, що насправді коїться за високими стінами цього маєтку. Сесілія вирішує залишити чоловіка, який працює науковцем і заробляє мільйони. Та чи вдасться жінці втекти від істоти, яку неможливо побачити?

«Кімната», 2015

Головну героїню ще у підлітковому віці викрав чоловік на ім’я Старий Нік. Відтоді вона проживає у маленькій кімнаті, що закрита від зовнішнього середовища. У неї народився син, і вже 5 років хлопчик проживає разом із мамою, жодного разу не бачивши реального світу. Мама запевнює його, що одного дня він все-таки стане частиною великого та прекрасного суспільства. Та чи вдасться їм втекти?

«Загублена», 2014

Це історія Емі та Ніка, звичайного подружжя, чиї стосунки завжди здавалися оточуючим ідеальними. Проте одного дня Емі неочікувано зникла. Всі докази вказують на те, що насправді вона боялася чоловіка. Поліція підозрює лише Ніка, а преса підігріває інтерес щодо цієї теорії.

«Пам’ятай про мене», 2010

Студент Тайлер нещодавно пережив смерть старшого брата. Його батьки давно розлучені, і він не спілкується з батьком. Із мамою та вітчимом знайти спільну мову теж не вдається. І єдиною радістю Тайлера залишається маленька сестричка. Та згодом все зміниться, і він закохається…

«Підміна», 2008

Події стрічки розгортаються у Лос-Анджелесі у 20-х роках минулого століття. Головна героїня Крістін Коллінз звернулася до поліції щодо зникнення сина. Скоро поліцейські повідомляють стурбованій мамі, що її дитину знайшли. Але коли жінка побачила хлопчика, то заявила, що це не її син.

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

5 натхненних фільмів про людей, які змінили своє життя

9 мифов о фруктах, в которые мы все верим

Картофельно-рыбная запеканка: простой рецепт

Принц Гарри вернулся в Великобританию, но без Меган Маркл