Ми й не здогадувалися: 5 серіалів, заснованих на реальних подіях

Справжні історії

Ці історії справді надихають, адже вони не вигадані, а абсолютно реальні! Інколи вам здаватиметься, що у житті такого не може трапитися, та насправді тут немає нічого вигаданого. Ми зібрали серіали, які вражають своїх глядачів надреальним сюжетом. Дивіться!

«Помаранчевий – хіт сезону» (Orange Is the New Black)

Кількість сезонів: 7

Кількість серій: 91

У картині від Netflix йдеться про життя у жіночій в’язниці. Історія заснована на автобіографічній книзі американки Пайпер Керман. У центрі сюжету — молода жінка, яка проживає у Нью-Йорку. Вона потравляє у жіночу в’язницю на 15 місяців через те, що допомогла своїй екс-коханці Алекс, яка займалася контрабандою наркотиків. Злочин відбувся за 10 років до початку серіалу, коли Пайпер жила спокійним життя. Ця подія серйозно руйнує її стосунки із нареченим, родиною і друзями. У в’язниці вона знайомиться з іншими жінками з важкими долями.

«У всі тяжкі» (Breaking Bad)

Кількість сезонів: 5

Кількість серій: 62

Американська кримінальна драма розповідає історію Волтера Вайта — шкільного вчителя, у якого виявили рак легенів. Операція чоловікові вже не допоможе. Разом зі своїм колишнім учнем Джессі Рінкманом він починає виготовляти і продавати метамфетамін, щоб забезпечити фінансове майбутнє своїй сім’ї. Серіал добре сприйняли критики. Він завоював увагу і глядачів, які називають його одним із найкращих американських серіалів. «У всі тяжкі» є володарем 16 «Еммі», двох «Золотих глобусів» та п’яти премій Гільдії кіноакторів США.

«Усі ненавидять Кріса» (Everybody hates Chris)

Кількість сезонів: 4

Кількість серій: 88

В американські ситуативній комедії йдеться про реальні підліткові історії із життя відомого стендап-коміка Кріса Рока. Він також є й оповідачем у серіалі. Події стрічки розгортаються після переїзду Кріса і його родини у Бруклін.

«Скандал» (Scandal)

Кількість сезонів: 7

Кількість серій: 124

Цей драматичний серіал був створений Шондою Раймс. Головну роль виконала Керрі Вашингтон. У центрі сюжету — антикризовий менеджер Олівія Поуп. Разом зі своєю командою вона вирішує складні проблеми багатих клієнтів, а також працівників Білого будинку, де раніше працювала Олівія. Ідея серіалу заснована на історії життя і кар’єри Джудді Сміт — колишнього керівника пресс-центру Джорджа Буша-старшого (вона також є однією із продюсерів проєкту).

«Клініка» (Scrubs)

Кількість сезонів: 9

Кількість серій: 182

Серіал присвячений життю і кар’єрі молодих лікарів Джона Доріана і його друга Крістофера Терка. Стрічка починається тим, що друзі закінчили навчання і працюють у клініці «Sacred Heart». Тут вони знаходять нових друзів, а також потрапляють у різноманітні ситуації, які варто подолати.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали