5 фільмів про дивовижних жінок

Кінодобірка до свята 8 березня

До Міжнародного жіночого дня залишилися лічені дні. Напередодні хочемо нагадати всім, які ми, дівчата, сильні, незалежні, талановиті й енергійні. Ці кіноісторії якнайкраще демонструють наші переваги. Вони розповідають про жінок, які зуміли досягнути успіху, незважаючи на всі перешкоди, і стали щасливими. Дивимося!

«Маленькі жінки», 2019

Це історія дорослішання чотирьох сестер, які зовсім не схожі одна на одну, але їх поєднує особливий зв’язок. Події стрічки розгортаються на тлі Громадянської війни у США. Однак проблеми, із якими зіштовхуються дівчата у ті часи, актуальні й сьогодні: перше кохання, гірке розчарування, важка розлука та пошуки себе у цьому світі.

«Помста від кутюр», 2015

Міртл Даннаж повертається до рідного містечка через багато років. Місцеві жителі зустрічають її неприязно, адже колись Міртл звинуватили у вбивстві. Проте згодом жінці вдається подружитися з місцевими леді. Річ у тому, що вона кравчиня і вміє створювати довершені вбрання.

«Дика», 2014

У фільмі йдеться про Шеріл Стрейл — жінку, яка пережила смерть мами і невдалий шлюб. Вона втратила надію і вирушила у пішу мандрівку. Випробовування, які чекали на неї у небезпечному самотньому маршруті, змусили Шеріл забути про особисті травми і навчитися виживати.

«Леді», 2011

Історичний фільм Люка Бессона розповідає неймовірну історію кохання на тлі політичного неспокою. У центрі сюжету — реальна жінка Аун Сан Су Чжи — донька вбитого лідера руху за незалежність М’янми Аун Сана.

«Ерін Брокович», 2000

Біографічний фільм із Джулією Робертс у головній ролі розповідає про життя енергійної красуні Ерін Брокович. Вона двічі розлучена, має двох дітей і шукає роботу. Незважаючи на те, що в неї немає освіти, Ерін все ж вдається знайти роботу в місцевого адвоката. Взявшись за одну зі справ, Ерін звертає увагу на велику корпорацію, продукція якої отруює навколишнє середовище. Жертвами стають сотні сімей, які захворіли раком. Ерін починає діяти.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали