MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

5 документальних фільмів про легендарних музичних виконавців

Від Фредді Мерк’юрі до Біллі Айліш

Коли переглядаєш документальну стрічку, отримуєш шанс дізнатися більше про своїх кумирів: їхнє особисте життя, творчість та світогляд. Історії багатьох відомих людей мотивують та надихають. Тому ми зібрали ТОП-5 стрічок про всесвітньо відомих музикантів, які варто побачити кожному.

«Біллі Айліш: Світ трохи розмитий» (Billie Eilish: The World`s A Little Blurry), 2021

Це проєкт відомого документаліста Ар Джея Катлера, який розповідає історію становлення молодої виконавиці та автора пісень Біллі Айліш. У фільмі йдеться про подорож талановитого підлітка, яка зі звичайної дівчини перетворилася на світову суперзірку, яка підкорила музичний олімп. Стрічка також розповість про сім’ю Біллі та створенні її дебютного альбому «When We All Fall Asleep, Where Do We Go?».

«Бейонсе: Сяйво» (Homecoming), 2019

Документальна концертна стрічка від Netflix розповідає про виступ американської співачки Бейонсе на фестивалі «Коачелла» у 2018 році. Коли вийшов трейлер, його переглянули більше 16,6 мільйонів разів на всіх платформах за перші 24 години. Після виходу фільму Бейонсе випустила концертний альбом під назвою «Homecoming: The Live Album».

«Курт Кобейн: Чортів монтаж» (Kurt Cobain: Montage of Heck), 2015

Це перший офіційний документальний фільм про трагічну долю фронтмена гурту Nirvana Курта Кобейна. Стрічка містить концертні записи Nirvana, особисті відео та кілька записів.

«Емі» (Amy), 2015

Фільм розповідає історію британської співачки Емі Вайнхаус, чий голос став одним із найбільш впізнаваних у світі. Ми дізнаємося більше про світ, у якому жила Емі, маємо змогу побачити її особисті відео, а також інтерв’ю близьких їй людей та родичів.

«Фредді Мерк’юрі. Великий удавальник» (The Great Pretender), 2012

Картина розповідає про життя та музичну діяльність лідера легендарного рок-гурту Queen Фредді Мерк’юрі. Завдяки великій кількості інтерв’ю, особистих відео- та фотоматеріалів, концертних записів глядач має можливість побачити не лише сценічний образ Фредді, а і його справжнє обличчя.

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

5 натхненних фільмів про людей, які змінили своє життя

9 мифов о фруктах, в которые мы все верим

Картофельно-рыбная запеканка: простой рецепт

Принц Гарри вернулся в Великобританию, но без Меган Маркл