5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

Справжні жіночі історії

Сильні, незалежні, вольові… Це історії про жінок, які вміють працювати над собою, досягати своїх цілей і показувати світу впевненість у собі. Нам є чому у них повчитися. Дивимось!

«Мадам Сі Джей Вокер» (Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker), 2020

Спершу Сара Брідлав дуже невпевнена у своїй красі. У неї виникли проблеми з волоссям, і тепер вона не почувається жіночною. Та ситуацію виправляє цілющий засіб аристократки Едді Монро. Отримавши зачіску мрії, Сара хоче подарувати кожній жінці можливість були красивою і щасливою. Вона виготовляє власний косметичний засіб і вирішує його продавати.

«Місіс Америка» (Mrs. America), 2020

Це правдива історія про активісток Філліс Шлефлі, які розгортають боротьбу за рівні права для чоловіків і жінок. Це був один із найдовших боїв 70-х років минулого століття. Він відіграв важливу роль у появі організації «Моральна більшість» і назавжди змінив політичний ландшафт.

«Справа Крістін Кіллер» (The Trial of Christine Keeler), 2019

Події серіалу розгортаються у Лондоні у 1960-ті роки. У ті часи у Британії була криза. Модель Крістіна Кілер вимушена повернутися до танців на сцені і виступати у престижних нічних клубах Сохо, щоб заробити гроші на життя. Одного разу вона познайомиться з особливих шанувальником, який змінить усе…

«Місіс Вілсон» (Mrs Wilson), 2018

Актор Рут Вілсон вирішила перевтілитися у свою бабусю, Елісон Вілсон. Вона написала сценарій до серіалу «Місіс Вілсон» і розповіла історію машиністки, яка одного разу закохалася у полковника. 20 років вони жили щасливим сімейним життям, виховали двоє синів. Однак після смерті містера Вілсона вдова Елісон дізнається, що у нього була ще одна жінка, а також про те, що він займався шпіонажем.

«Корона» (The Crown), 2016

Серіал розповідає біографію королеви Британії Єлизавети ІІ. До прикладу, в першому сезоні серіалу йдеться про королівське весілля 1947 року, стосунки Її Величності із сестрою, принцесою Маргарет, Другу світову війну, а також Вінстона Черчилля.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали