8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

5 фільмів про людей елегантного віку, які надихають

Вік – це лише цифра

Інколи люди старшого віку активніші та життєрадісніші молодих. Незважаючи на дату народження у паспорті, вони відкриті до всього нового, займаються спортом, насолоджуються кожним днем і навіть розпочинають життя з чистого аркуша. Ми зібрали фільми, люди у яких надихають. Нехай кожен зустрічає старість із такою гідністю!

«Книжковий клуб», 2018

Комедія розповідає про чотирьох вже немолодих жінок, які весь свій вільний час витрачають на прочитання книг, а потім обговорюють їх у своєму книжковому клубі. Дізнавшись про шалену популярність еротичного роману «50 відтінків сірого», вони вирішують прочитати його. Жінки навіть не уявляють, як ця книга змінить їхнє життя!

«Містер Штайн іде в онлайн», 2017

Це історія 75-річного вдівця П’єра, який веде самотній спосіб життя. Родичі дарують йому комп’ютер із надією, що він «оживить» будні чоловіка. Скоро П’єр знайомиться онлайн із красивою молодою жінкою. Він дещо неправдиво заповнив дані у своєму профайлі і тепер мусить із цим розібратися…

«Стажер», 2015

Домогосподарка Жюль Остін організувала на своїй кухні інтернет-магазин модного одягу. Спершу для неї це було просто хоббі, та згодом магазин розширився, і вона побудувала великий бізнес. Тепер Жюль настільки зайнята, що рідко буває вдома. Вихованням доньки займається її чоловік, і дівчина вирішує змінювати щось у своєму житті. Вона робить оголошення про те, що шукає особистого помічника. Всіх здивує особливий кандидат, якому давно час на пенсію.

«Останнє кохання містера Моргана», 2013

У центрі сюжету чуттєвої драми – професор елегантного віку, який не може пережити втрату коханої дружини. Він проживає і досі викладає у Парижі, але після болісної втрати почувається настільки самотнім, що не знає, який сенс продовжувати жити далі. Живучи у Франції вже тривалий час, професор так і не вивчив мови. І коли у нього вкотре виникли труднощі у спілкуванні, йому неочікувано допомогла молода дівчина. Між ними виникає особливий душевний зв’язок.

«Останнє похмілля у Вегасі», 2013

Ці чотири чоловіки дружать із дитинства. На схилі літ вони вирушають до Лас Вегасу, щоб влаштувати гучну вечірку з нагоди весілля одного з них. Там на них чекає чимало кумедних пригод, які подарують можливість кожному зрозуміти, у чому для них полягає щастя.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

7 фильмов о большой любви, которые вы могли не видеть

12 фильмов, снятых в Венеции

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити