8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

5 фільмів про журналістські розслідування

Неймовірно захопливі історії

Сьогодні ми вирішили представити вам добірку фільмів, які зацікавлюють насамперед сюжетом. Це стрічки, у яких журналістика відіграє ключову роль. Адже інколи журналістські розслідування змінювали хід історії і привертали увагу людства до важливих проблем. Дивимося по-справжньому захопливі картини!

«Секретне досьє», 2017

Події стрічки із Меріл Стріп та Томом Генском у головних ролях розвиваються у 1971 році. Керівник газети Washington Post Грем і її головний редактор Бен Бредлі отримали у розпорядження документи Пентагону. Вони приймають рішення опублікувати скандальні матеріали, незважаючи на те, що влада США категорично проти цього.

«У центрі уваги», 2015

Сюжет картини заснований на реальних подіях і розповідає про журналістське розслідування одного з найбільших скандалів в історії США. Кореспонденти бостонської газети викрили випадок педофілії, у якому звинувачують представника церкви.

«Життя Девіда Гейла», 2003

Девід Гейл був відданим батьком, популярним професором і яскравим противником смертної кари. Та незважаючи на свої принципи, за велінням долі він опиняються у камері. Девіда звинуватили у вбивстві активістки Констанції Гарравей. За три дні до виконання вироку Гейл погоджується дати інтерв’ю репортеру Бітсі Блум.

«Ерін Брокович», 2000

Біографічний фільм із Джулією Робертс у головній ролі розповідає про життя енергійної красуні Ерін Брокович. Вона двічі розлучена, має двох дітей і шукає роботу. Незважаючи на те, що в неї немає освіти, Ерін все ж вдається знайти роботу в місцевого адвоката. Взявшись за одну зі справ, Ерін звертає увагу на велику корпорацію, продукція якої отруює навколишнє середовище. Жертвами стають сотні сімей, які захворіли раком. Ерін починає діяти.

«Я люблю неприємності», 1994

Стрічка розповідає про двох талановитих і неймовірно наполегливих журналістів Пітера Брекетта (Нік Нолті) і Сабріну Петерсон (Джулія Робертс). Вони працюють у різних виданнях і змушені змагатися між собою заради пошуку сенсацій. Пітер вже давно у журналістській справі, а Сабріна лише розпочинає свій шлях. Та обоє настільки віддані своїй справі, що не готові поступитися.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити