3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

Вже скоро!

Усі ми інколи любимо залишитися вдома, ввімкнути Netflix і дивитися захопливі кіноісторії, не вилазячи з ліжка. Весна буде багатою на прем’єри, що не може не тішити. Ми зібрали кілька серіалів, на які з нетерпінням чекає весь світ.

«Зухвалість» (Moxie)

Вихід: 3 березня

У новому комедійно-драматичному серіалі йдеться про старшокласницю Вів’ян – прямолінійну та впевнену в собі дівчину, яка подружиться з новою ученицею. Вів’ян вирішить випускати анонімний журнал, який спричинить феміністичну революцію у школі.

«День «так» (Yes Day)

Вихід: 12 березня

Продюсером нового весняного серіалу стала Дженніфер Гарнер, яка зіграла у ньому й головну роль. У стрічці йдеться про маму сімейства, яка прочитала книгу Емі Крауз Розенталь «День «так». У ній йдеться про батьків, які протягом одного дня на рік відповідають своїй дитині на всі забаганки «так». Героїня Дженніфер Гарнер вирішує попрактикувати такий метод виховання на власних дітях.

«Речі, які ми чули і бачили» (Things Heard and Seen)

Вихід: 30 квітня

Це новий горрор за участі Аманди Сейфрід. За сюжетом, молода пара виїжджає у заміський будинок і зіштовхується із надприроднім. Колишні господарі будинку були жорстоко вбиті. Шлюб нових мешканців починає руйнуватися, а секрети минулого можуть зруйнувати їхні життя назавжди…

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали