8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

5 фільмів для тих, кому сподобався «Малкольм і Марі»

Драматичні історії

У 2021 році на стрімінговій платформі Netflix вийшов довгоочікуваний фільм «Малкольм і Марі». Естетика та сюжет стрічки прикував увагу глядачів з усього світу. Якщо ця картина припала вам до душі так само, як нам, беріть на замітку схожі драми з нашої нової кінодобірки.

«Чорний дрізд», 2019

Мама сімейства смертельно хвора. Вона запрошує у свій дім усіх дітей, щоб востаннє побути разом. Вони вирішують відсвяткувати Різдво, хоча на вулиці ще літо. Та провести час спокійно і весело їм не вдається. Між членами родини постають старі конфлікти та сімейні таємниці.

«Інтерв’ю з Богом», 2018

У Пола Ешера — непростий період у житті. Він працює журналістом і бере інтерв’ю у дивного чоловіка, який називає себе Богом. Чоловік пропонує Полу провести з ним три бесіди. Хлопець сприймає його пропозицію, як жарт і погоджується, навіть не уявляючи, що це буде одне з найважчих, але заразом найважливіших інтерв’ю у його житті.

«Як божевільний», 2011

Це історія кохання двох студентів. Анна приїхала у США за обміном, а Джейкоб вчиться на дизайнера меблів. Зустрівшись, вони закохалися з першого погляду. Та настав час, коли Анні потрібно було повертатися додому до батьків. Дівчина вирішила забутися про все і залишитися з Джейкобом, щоб провести літо разом.

«Маленькі секрети», 2010

За традицією, щоліта компанія старих добрих друзів проводить відпустку у розкішному маєтку біля моря найбагатшого з них — Макса Кантара. Серед гостей: розкута красуня Марі, лікар Венсан, актор-зрадник Ерік, хлопець із розбитим серцем Антуан і Жан-Луї, у якого є власна устрична ферма. Зустрівшись цього разу, друзі зрозуміють, що їхні стосунки вже ніколи не будуть такими, як досі.

«Порочні зв’язки», 2005

Комедійна драма розповідає про кохання і спогади двох героїв — чоловіка та жінки. Вони познайомилися на весіллі друзів, він запропонував їй келих шампанського, і між ними зав’язалася розмова…

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити