8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

5 найкращих фільмів та серіалів про Голлівуд

Голлівудська кінодобірка

Перш за все Голлівуд асоціюється кожному з нас із прекрасним світом кіно. Саме тут народжуються кінострічки, на які із затамованим подихом чекають глядачі з різних куточків світу. Всім кортить хоча би краєм ока підгледіти, як створюються кінематографічні шедеври. Тож деякі режисери вирішили зняти стрічки про життя у цьому краї. Своєю чергою, ми зібрали блискучу п’ятірку фільмів та серіалів про Голлівуд та кіноіндустрію.

«Голлівуд», 2020

Сюжет серіалу переносить глядачів у кінець 40-х років минулого століття. Війна закінчилася, і люди знову можуть жити спокійним життям: знайти роботу, кохання та розваги. Головним джерелом культури та відпочинку для післявоєнної Америки має стати саме Голлівуд. Тут і починають свій творчий шлях наші герої…

«Одного разу… в Голлівуді», 2019

У стрічці Квентіна Тарантіно йдеться про події, які відбувалися в Голлівуді у 1969 році під час закінчення «золотого століття». За сюжетом, відомий телевізійний актор Рік Далтон та його дублер Кліфф Бут намагаються знайти своє місце у кіноіндустрії, яка надзвичайно стрімко розвивається.

«Хай живе Цезар!», 2016

Виконавець головної ролі у фільмі «Хай живе Цезар!» таємниче зникає. Ні дружина, ні коханки, ні колеги, ні друзі не знають, де він міг подітися. На продюсерів стрічки чекає «веселий день», адже їм потрібно знайти актора раніше, ніж це зроблять репортери.

«Голлівудський фінал», 2002

У картині Вуді Аллена йдеться про капризного режисера Вела Ваксмана, якого запрошують на зйомки крутого фільму. Він володіє двома «Оскарами», але всі давно про це забули, і тепер Вел мусить знімати просту рекламу. Він не збирається втрачати такий шанс і береться за роботу. Але дуже скоро через перенапруження на героя чекає рідкісна хвороба — істерична сліпота.

«Улюбленці Америки», 2001

Мила романтична комедія розповідає про двох акторів — Гвен Гаррісон й Едді Томаса. Вони почали зустрічатися після зйомок у стрічці, але потім скандально розійшлися через зраду Гвен. Тепер акторам доведеться знову зустрітися на знімальному майданчику і виконати роль закоханої пари. Ніхто із преси не здогадується, що улюблена пара Америки розійшлася, тому їм доводиться грати закоханих і у реальному житті.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

7 фильмов о большой любви, которые вы могли не видеть

5 документальних фільмів про легендарних музичних виконавців

Дженнифер Энистон сделала модное окрашивание, которое будет хитом 2021 года

Как уменьшить боль во время менструаций без таблеток

Кожаный костюм и меховая шапка: Хейли Бибер показывает, что носить весной 2021