НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

Що подивитися, якщо вам сподобалися «Бріджертони»

5 класних фільмів і серіалів

Серіал «Бріджертони» не припиняє бити рекорди. Він вже став найуспішнішим на платформі Netflix. Глядачів захопило світське життя дворянських часів. Усі ми прагнемо якнайшвидше пережити пандемію, одягнути найкращу сукню і веселитися на всі 100%. Якщо вам сподобався серіал так само, як і нам, пропонуємо ще кілька стрічок зі схожим сюжетом:

«Велика», 2020

У серіалі йдеться про юну красуню Софію Августу Фредеріку, яка зовсім скоро покине батьківщину і вирушить до Росії, щоб стати дружиною імператора Петра ІІІ. Софія вірить, що, ставши імператрицею, зможе покращити життя місцевих жителів. Та коли вона дізнається, що її чоловік зовсім не думає про долю Росії, а лише розважається у компанії коханок та алкоголю, Софія вирішує взяти все у свої руки.

«Фаворитка», 2018

Події стрічки розгортаються в Англії, у 18 столітті. Це історія королеви Анни та її придворних. Коли до палацу прибули герцогиня Мальборо та її молодша сестра Ебігейл, тут стало дуже неспокійно…

«Війна та мир», 2016

Це екранізація безсмертного роману Льва Толстого «Війна та мир». Міні-серіал від BBC висвітлює події 1805 року, коли Наполеон завойовує Австрію і погрожує Росії. Головний герой П`єр Безухов захоплюється французьким імператором, але московський вищий світ не сприймає графа. Його друг Андрій Болконский навпаки прагне брати участь в боях проти армії Наполеона. Тим часом красуня Наташа Ростова ось-ось вперше з’явиться у вищому світі: вона сповнена оптимізму і надії.

«Гордість та упередження», 2005

Фільм за мотивами культового роману Джейн Остін розповідає про родину Беннетів із п’ятьма доньками. Вони проживають у 18 столітті, коли дівчатам необхідно було успішно вийти заміж. Та не всім цього хотілося. Наприклад, волелюбній Елізабет, яка познайомилася із красенем містером Дарсі.

«Ярмарок марнославства», 2004

Фільм, знятий за мотивами роману Вільяма Туккерея, розповідає про розумну та амбітну Ребекку Шарп, доньку бідного художника й оперної співачки. Дівчина намагається вдало вийти заміж, щоб жити спокійним життям. А ось її подруга Емілія Седлі, скромна і добра донька багатого торговця, мріє лише про одне — стати дружиною свого нареченого, капітана Джорджа Осборна.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька