НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

5 детективних серіалів, які ви могли не бачити

Уявляємо себе Шерлоком

Якщо хочете отримати порцію гострих вражень, не встаючи з ліжка, вам необхідна наша кінодобірка із детективних серіалів. Заплутані вбивства і непрості справи вже чекають на вас! Нумо розплутувати.

«Захищаючи Джейкоба», 2020

Життя американської сім’ї кардинально змінюється і швидко опиняється в центрі уваги через великий скандал. Річ у тому, що 14-річного сина Джейкоба звинувачують у вбивстві однокласника.

«Третій день», 2020

Серіал описує історію двох людей, які прибули на дивний острів поблизу Великої Британії. Сем намагається зупинити місцевих жителів, які готуються виконати небезпечний ритуал. А Елена приїхала на острів, щоб розібратися в собі, а натомість повинна рятувати власне життя.

«Додому до темряви», 2020

Юна дівчина Хільде Ліско переїжджає разом із батьком із галасливого Нью-Йорка до тихого провінційного містечка біля озера. Колись її батько тут жив і вирішив повернутися у рідні краї. Героїня намагається подружитися із місцевими, але марно. Все через дивну історію, яка трапилася із її батьком багато років тому.

«Випробування невинністю», 2018

Це адаптація однойменного роману королеви детективів Агати Крісті. Події розгортаються у 1954 році. На Різдво у розкішному будинку родини Аргайл відбулося вбивство. Жертвою стала мама сімейства Рейчел. Обвинувачують у вбивстві її прийомного сина Джека. Але він повністю заперечує свою провину…

«І нікого не стало», 2015

Ще одна екранізація роману Агати Крісті «Десять негренят» розповідає про події 1939 року у Великій Британії. Вісім незнайомців різного віку і соціального статусу були запрошені у будинок Овенів. Серед запрошених — поважний суддя, молодий франт, красуня-секретарка, авантюрист, хірург, детектив поліції, старий генерал і поважна леді. Замість господарів гостей зустрічають слуги. Ніхто навіть не здогадується, чим повернеться для них ця поїздка.

Текст: Дарья Андрийчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів про жінок, заснованих на реальних подіях

3 весняні прем’єри Netflix, на які ми з нетерпінням чекаємо

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька