НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

5 ремейків відомих фільмів, які нам сподобалися

Не гірші за оригінал

Кожен режисер, який взявся за таке складне завдання — зняти ефектний ремейк – мріє зробити це максимально ідеально. І хоча багато глядачів ставляться до перезнятих кінострічок скептично, існують ремейки, які варті похвали. Ми зібрали саме такі!

«На гребені хвилі», 2015

Зробити ремейк фільму «На гребені хвилі» 1991 року із Кіану Рівзом та Патріком Свейзі у головній ролі наважилися у 2015-му. Акторів замінили Люк Брейсі та Едгар Рамірес. У стрічці йдеться про молодого агента ФБР Джонні, який отримує завдання проникнути у банду злодіїв. Вони мають особливе захоплення — екстремальні види спорту.

«Хлоя», 2009

Психологічна драма є ремейком французької стрічки «Наталі» 2000 року. Фільм розповідає про подружню пару, життя яких назавжди змінила дівчина легкої поведінки на ім’я Хлоя.

«Будинок біля озера», 2006

Існує південнокорейська версія фільму «Будинок біля моря». Новизну у стрічку намагалися додати Сандра Булок та Кіану Рівз. І їм це вдалося! Це історія про героїв, які живуть у різний час. Але їх об’єднує одне: загадкова поштова скринька, у якому вони залишають листи один для одного.

«Талановитий містер Ріплі», 1999

У 1960 році в екранізації роману Патріції Гайсміт «На яскравому сонці» головну роль виконав Ален Делон. У 1999 році у «Талановитому містері Ріплі» його замінив Метт Деймон. Його герой отримує завдання від одного з найбагатших людей Америки — запевнити його сина повернутися у США і припинити марно витрачати гроші у Європі.

«Обличчя зі шрамом», 1983

Оригінальний однойменний фільм 1932 року режисера Говарда Гоукса сьогодні мало хто пригадає, але свого часу від був неймовірно популярним. Головну роль зіграв Пол Муні. Надихнувшись стрічкою, вирішили взятися за ремейк Олівер Стоун і Брайан Де Пальма. Муні замінив Аль Пачіно, і роль амбітного кубинського гангстера йому безсумнівно вдалася.

Текст: Дарья Андрійчук

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Классика нашего времени: 100 лучших фильмов десятилетия

Как правильно избавиться от тату: советы эксперта

5 мультфільмів для тих, кому сподобалась стрічка «Душа»

7 ідеальних боді, які мають бути у вашему гардеробі