8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

5 екранізацій, які вам сподобаються не менше книг

Приємного перегляду!

Інколи заміть того, щоб почитати книгу, кортить подивитися класний фільм. Існує стереотип, що жодна стрічка не передасть тих вражень й емоцій, які подарує книжка. Нам здається, що це питання смаку. Адже існує чимало справді якісних екранізацій, які варто переглянути. Ми зібрали саме такі!

«Моя кузина Рейчел», 2017

Це екранізація роману англійської письменниці Дафни дю Мор’є. За сюжетом, Філіп дуже прив’язаний до свого нерідного батька Емброуза. Однак під час поїздки до Італії Емброуз знайомиться зі своєю далекою родичкою Рейчел, одружується з нею і згодом помирає. Так, Рейчел починає опікуватися Філіпом, але спершу стосунки між ними не складаються. Філіп вважає, що саме вона винна у смерті його прийомного батька.

«Дівчина у потязі», 2016

Сюжет драматичного трилеру заснований на однойменному романі письменниці Поли Гокінс. Щодня поїзд Рейчел проїжджає повз прекрасний котедж, де живе ідеальна, на перший погляд, пара. Та одного дня Рейчел помічає, що ідилія цього дому порушується: його жителька таємниче зникає.

«50 відтінків сірого», 2015

Екранізація однойменного роману Еріки Леонард Джеймс розповідає історію кохання юної студентки Анастейші Стіл та бізнесмена-мільйонера Крістіана Грея. Анастейша живе з подругою, присвячує своє життя навчанню і навіть не уявляє, що на неї чекає після інтерв’ю із красунчиком.

«Гордість та упередження», 2005

Фільм знятий за мотивами легендарного роману англійської письменниці Джейн Остін. У ньому розповідається про сімейство Беннетів, де проживає п’ять доньок. І всіх їх обов’язково потрібно видати заміж…

«Шоколад», 2000

Фільм знятий за мотивами роману британської письменниці Джоан Гарріс. Це історія про молоду жінку на ім’я Вієн Роше, яка приїхала у тихе французьке містечко. Пізніше вона відкриє чарівний шоколадний магазин, де кожен зможе знайти своє задоволення.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити