10 міні-серіалів, які можна передивитися за вихідні

Кінокартини, які ви могли пропустити

«Патрік Мелроуз»

Британсько-американський міні-серіал з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.

Історія Патріка Мелроуза: від глибоко травматичного досвіду в дитинстві, коли йому довелося терпіти жорстоке поводження і насильство з боку батька при мовчазному потуранні матері, через зловживання наркотиками і алкоголем до спроб вести нормальний спосіб життя зі змінним успіхом і, зрештою, до зцілення і звільнення у зрілому віці.

«Гострі предмети»

Серіал заснований на однойменному романі Гіліян Флінн. Репортерка Камілла Прейкер, отримавши завдання від редактора чиказької газети, мусить знову повернутися до свого рідного містечка Вінд-Ґеп, аби написати статтю про жорстокі вбивства двох місцевих дівчаток. Героїні доведеться не тільки розібратися в кримінальній і заплутаній історії, але і поглянути в обличчя своїм власним страхам і демонам.

«Видозмінений вуглець»

Герой історії — колишній військовий, пізніше — повстанець Такеші Ковач, якого загадковий мільярдер найняв для розслідування загибелі одного зі своїх тіл. Головну роль виконав Юель Кіннаман, відомий багатьом за фільмом «Загін самогубців».

 «Маніяк»

Команда науковців доктора Ментлрея винаходить чудодійний лікарський засіб, здатний подолати будь-який психічний розлад. Енні Лендзберг (Емма Стоун) та Овен Мілгрим (Джона Гілл) беруть участь у випробуванні нових ліків: головні герої серіалу сподіваються подолати свої психологічні проблеми — муки розлучення та шизофренічні нахили. Але все ускладняється, коли починають проявлятися побічні ефекти лікування.

Американський телефільм, знятий у жанрі чорної комедії з елементами трилеру та фантастики, складається з 10 епізодів.

«Випробування невинністю»

Нова екранізація детективного роману Агати Крісті. Події міні-серіалу, що складається з 3 серій, відбуваються під час святкування Різдва 1954 року. Багата жінка-філантроп Рейчел Аргайл (Анна Ченселлор) вбита в своєму сімейному маєтку. За підозрою у вбивстві заарештовують її прийомного сина Джека (Ентоні Бойл). Але Джек відчайдушно протестує проти своєї причетності до злочину.

«Охоронець»

Історія про ветерана війни з ПТСР Девіда Бадда, якому доручили охорону міністра внутрішніх справ Великої Британії Джулії Монтегю. Бадд стоїть перед вибором — з одного боку, робота та обов’язок, з іншого — його переконання, які кардинально відрізняються від поглядів тієї, кого він має захищати.

 «Американська історія злочинів: Вбивство Джанні Версаче»

Продовження серіалу-антології «Американська історія злочинів» розповість про ганебну справу американської поліції (винного так і не вдалося затримати). Головний персонаж сезону  – невловимий і безглуздий серійний вбивця Ендрю Кьюненен, однією з жертв якого став його випадковий коханець і за сумісництвом відомий італійський модельєр Джанні Версаче.

«Моя геніальна подруга»

Телесеріал за мотивами роману італійської письменниці Елени Ферранте про життя двох подруг з бідного району післявоєнного Неаполя. Історія починається в наші дні з тривожного телефонного дзвінка літній жінці. Її співрозмовник каже, що зникла його мати – подруга головної героїні. Замість того, щоб вирушити на її пошуки, жінка раптом поринає в крісло і починає згадувати своє дитинство.

 «Привиди будинку на пагорбі»

Атмосферна екранізація містичного роману Ширлі Джексон. Сюжет розгортається паралельно у двох часових відрізках. Так, у 1992 році чимала родина Крейн в`їжджає в величезний маєток покійного подружжя Хілл. Подружжя планує як слід відремонтувати старий будинок, щоб продати дорожче та побудувати власний дім. Паралельна сюжетна лінія переносить глядачів у наші часи, коли родина Крейн майже зруйнована, дехто помер, а хтось перетворився на уособлення смутку, сповненого особистих проблем і травм, викликаних короткостроковими перебуванням в проклятому маєтку багато років тому.  Самогубство молодшої сестри збирає дітей і батька-відлюдника разом, щоб раз і назавжди дати відсіч тим силам що, мучили їх кілька десятиліть.

«Жартую»

Містер Піклз – справжня зірка дитячих передач, він веселий і життєрадісний, а головне – може розвеселити будь-кого. Але казка не може тривати вічно. Його шлюб тріщить по швах, сімейне життя летить під три чорти. Як тут посміхатися?


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали