РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 нових фільмів, знятих про жінок і для жінок

Влаштовуємо дівич-вечір

Дівчата, хіба ж можна уявити життя без таких стрічок, як «Секс і місто», «Щоденник Бріджит Джонс», «Красуня»? Це справжня панацея, коли покинув хлопець, на роботі спіткали невдачі, або просто день виявився не таким, як ви чекали. Поповнюємо список жіночих фільмів, які були зняті про нас і для нас. Ми зібрали ТОП-5 крутих новинок.

«Колишня з того світу», 2021

Останнім часом успішному детективу і сценаристу Чарльзу Кондомайну не вистачає музи. Шлюб та життя в цілому здаються йому прісними, і це помічає його дружина Рут. Чарльз досі сумує за своєю покійною дружиною Ельвірою. Вона була ефектною і темпераментною жінкою, яка чимало допомагала йому у письменницькій діяльності. Сім років тому вона трагічно загинула, і Чарльз одружився вдруге. Та чи справді він хоче знову побачити свою колишню?

«Піти, не попрощавшись», 2020

20 років тому чоловік 60-річної світської левиці Френсіс Прайс помер, залишивши жінці хороший грошовий спадок. Та роки минули, і кошти майже закінчилися. Зібравши останні гроші, Френсіс їде у Париж, щоб провести залишок життя у маленькій квартирі далеко від уваги знайомих. Разом із нею — її син Малкольм і кіт Маленький Френк.

«Перспективна дівчина», 2020

30-річна Кассандра Томас працює у кав’ярні за малі гроші та живе з батьками, які незадоволені нею. А ще кілька років тому вона вчилася на лікаря і була однією з найкращих студенток. Однак трапився один випадок, який змінив все, і тепер Кассандра зовсім не хвилюється про своє майбутнє.

«Пара на свята», 2020

У стрічці йдеться про чарівну молоду дівчину на ім’я Слоан, яка присвячує своє життя роботі і не задумується над особистим життям. Їй вже набридли допити родини про те, коли вона вийде заміж, і Слоан вирішила зовсім ні з ким не зустрічатися. Однак вона знайомиться із Джексоном, який має такі ж проблеми. В результаті, вони заключають договір, згідно із яким відвідують разом сімейні вечері, представляючись парою.

«Асистент зірки», 2020

Із дитинства Меггі займалася музикою і мріяла пов’язати своє життя з нею. Дівчина виросла і стала особистим асистентом одного зі своїх кумирів —  співачки Грейс Девіс. Та одного дня Меггі розуміє, що варта більшого. Вона прагне стати продюсеркою. І коли у її житті з’являється співак-початківець, дівчина стає його продюсеркою, роблячи вигляд, що має великий багаж досвіду.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці