РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

Романтика і кохання: 5 фільмів про ЛГБТ-пари

Справжні почуття

Кохання — незвідане, для кожного різне і неймовірно глибоке почуття. Воно приходить неочікувано, не зважає на вік, стать, расу. Ці кінострічки якнайкраще демонструють почуття між ЛГТБ-парами і змушують кожного повірити у кохання.

«Супернова», 2021

У новій драмі актори Колін Ферт і Стенлі Туччі зіграли пару геїв, які мандрують Британією, зустрічають старих-добрих друзів і відвідують місця свого минулого. Один із них — Таскер бореться із хворобою деменцією, яка стрімко прогресує. Зовсім скоро він перестане впізнавати коханого, забуде своє ім’я… Чоловік не хоче цього і вирішує самостійно покінчити із життям таємно від Сема.

«Найщасливіший сезон», 2021

Молода дівчина Аббі (Крістен Стюарт) збирається зробити пропозицію своїй коханій Харпер (Маккензі Девіс) напередодні різдвяних свят. Але перш ніж це трапиться, Аббі повинна познайомитися із сім’єю Харпер. Виявляється, що батьки дівчини дуже консервативні і зовсім не готові почути, що їхня донька — лесбійка.

«Випускний», 2020

Фільм із Меріл Стріп, Ніколь Кідман та іншими іменитими акторами підіймає важливу тему. За сюжетом, батьківський комітет школи відміняє випускний бал, щоб не дозволити школярці Еммі Нолан потрапити туди разом зі своєю дівчиною. Про цю ситуацію дізнаються зірки Бродвею Ді Ді Аллен і Баррі Глікман. Вони їдуть сюди, щоб повернути випускний бал.

«Назви мене своїм імям», 2017

Події стрічки розгортаються у 1983 році. 17-річний Еліо (Тімоті Шаламе) проводить літо у сонячні Італії на віллі своїх батьків. Він читає книги, пізнає світ, відпочиває на морі і насолоджується легким фліртом із подругою Марцією. Легкість та безтурботність літнього відпочинку порушує приїзд Олівера (Армі Гаммер) — молодого американського науковця, асистента батька Еліо.

«Керол», 2015

Нью-Йорк. 1950-ті. Юна Терез (Руні Мара) зустрічає Керол (Кейт Бланшетт) — дорослу жінку неймовірної краси, яка зів’яла у шлюбі без кохання. Вони вирішують піддатися почуттям і довіритися своєму кохання, і навіть не уявляють, як зміняться їхні життя…

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці