РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 витончених французьких фільмів, які підіймають настрій, як кава з круасаном

Поринаємо в романтику

Погодьтеся, у французьких комедіях є свій шарм. Гумор французів особливий: вони вміють жартувати на гострі теми і розсмішити глядача. Думаємо, французький гумор такий же витончений, як і їхня кухня. Ми зібрали п’ятірку фільмів, які підіймуть вам настрій.

«Від сім’ї не втечеш», 2018

Валентин працює дизайнером у Парижі. Разом зі своєю колегою Констанцією він готується підписати багатомільйонний контракт. Однак неочікувано на виставку приїжджає вся родина Валентина. Родичі розповідають багато зайвого про його минуле і руйнують усі плани.

«Мало, багато, сліпо», 2015

Піаністка Еллі переїжджає у нову квартиру. Вона обожнює музику і не уявляє свого життя без піаніно. Сусідом Еллі став винахідник Луї. На відміну від своєї нової сусідки, чоловік обожнює тишу й уникає спілкування з людьми. Чи зможуть ці двоє жити поруч?

«Божевільне весілля», 2014

Представники класичної французької католицької родини мосьє Верней і його дружина виховали чотирьох доньок-красунь. Три доньки вже знайшли своє кохання: перша вийшла заміж за китайця, друга — за араба, а третя — за єврея. Батьки плекали надію, що наймолодша донька обере нареченого-католика. Та, на їхній жаль, дівчина повідомила, що збирається заміж за темношкірого.

«Кохання — найкращі ліки», 2014

Роман Фобер — ще той дивак та іпохондрик. Він ніколи не був одружений, постійно шукає у себе страшні хвороби і ходить до лікарні. Всіма своїми проблемами він ділиться з єдиним другом — лікарем Дімітрієм Звенкою. Дімітрій вирішує допомогти товаришу знайти кохання і, таким чином, позбутися іпохондрії.

«Кохання з перешкодами», 2012

Саша звик до безтурботного і легковажного життя. Він любить змінювати жінок, має багато друзів і часто відвідує гучні вечірки. А ось Шарлота вже встигла двічі вийти заміж і розлучитися. Більше вона не готова повторювати своїх помилок. Проте що трапиться, коли ці двоє зустрінуться?

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Бріджит Бардо, Джейн Фонда і не тільки: 5 фільмів із легендарними кінодівами

Як бути щасливою: 8 наукових лайфхаків

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021

«‎Жесткая конкуренция формирует тебя как личность», – стилист Ана Тесс о работе в модной индустрии