РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 недооцінених критиками фільмів

А даремно!

Нам здається справжнім злочином, що ці фільми залишилися у тіні, і їх не помітила публіка. На одному з найвідоміших сайтів світу про кінематограф IMDb деякі фільми часто отримують низький рейтинг через те, що оцінки критиків і звичайної аудиторії кардинально різні. Ми зібрали свою п’ятірку недооцінених картин, які все ж варто переглянути.

«Лицар кубків», 2015

Після виходу стрічки «Дерево життя» (про яку ми поговоримо згодом) роботи режисера Терренса Маліка неодноразово піддавалися критиці. Як їх тільки не називали: нудними, претензійними, одноманітними… Такими ж епітетами обізвали «Лицар кубків», у якому зібралися зіркові актори: Крістіан Бейл, Наталі Портман, Кейт Бланшетт. У стрічці йдеться про сценариста, який проживає у Лос-Анджелесі і намагається розібратися у дивних подіях, які відбуваються у його житті.

«Ной», 2014

Це той самий випадок, коли думка критиків і глядачів розділилася. Чимало знавців оцінили стрічку добре, хвалили гру Рассела Кроу і майстерність Даррена Аронофскі. А ось глядачі сприйняли картину не так радісно  — рейтинг на  IMDb становить всього 5,8 із 10. За сюжетом, біблійний персонаж Ной намагається врятувати людей і тварин від кінця світу. Ангели допомагають йому побудувати ковчег.

«Не згасне надія», 2013

Низькобюджетний та камерний фільм режисера Джей Сі Чендора претендував на «Оскар» за найкращу чоловічу роль, але так і не потрапив у шорт-лист. Та все ж він отримав «Золотий глобус» за музику. Картина викликала інтерес у критиків ще на початку зйомок, адже у ній знявся лише один актор (Роберт Редфорд), у ній мало слів, а також камерна дія (відкрите море). На Каннському кінофестивалі експерти захоплено відгукувалися про ідеальну гру 77-річного актора. Проте, схоже, багато хто так і не подивився стрічку, і її рейтинг такий високий, як би міг бути.

«Особливо небезпечні», 2012

Детективний триллер режисера Олівера Стоуна із Блейк Лайвлі у головній ролі не викликав зацікавленості у критиків. Його назвали звичайним, знятим «у стилі Стоуна». Та вже цьогоріч стрічка стала хітом на Netflix. Можливо, через те, що глядачі чекають на продовження серіалу «Пліткарка», де раніше знімалася Блейк.

«Дерево життя», 2011

Ще один драматичний фільм Терренса Маліка. Свого часу його обговорювали всі. Після перегляду стрічки на Каннському кінофестивалі експерти його розкритикували, а ось представники журі дозволили картині отримали «Золоту пальмову гілку». Коротше кажучи, стрічка дуже спірна. Радимо переглянути і скласти свою думку.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Киш с грибами и шпинатом: простой рецепт

10 самых модных цветовых сочетаний в одежде весной 2021

Какие женские профессии мужчины считают самыми сексуальными?