ОЛЕНА ЯСТРЕБ: «ПАНДЕМІЯ МОБІЛІЗУВАЛА ВСІ СИЛИ І...

ELLE X GUESS: WANDERLUST

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КАК ВЫБРАТЬ СОЛНЦЕЗАЩИТНЫЙ КРЕМ НА ЛЕТО 2021...

5 фільмів про моду для тих, хто чекає на прем’єру «Дім Гуччі»

Найкращі стрічки про відомих дизайнерів

Цьогоріч на широкі екрани вийде стрічка «Дім Гуччі» з Леді Гагою та Адамом Драйвером у головних ролях. Поки творці картини підігрівають інтерес до фільму, пропонуємо пригадати інші кінематографічні приклади, присвячені культовим дизайнерам. Крістіан Діор, Габріель Шанель, Ів Сен-Лоран… Ці імена вже давно стали легендами. Настав час дізнатися про них ще більше.

«Примарна нитка», 2017

Події розгортаються у Лондоні у середині минулого століття. Рейнольдс Вудкок, відомий дизайнер свого часу, створює неперевершені образи для багатих та успішних клієнтів. Та звичне життя митця кардинально змінюється, коли він знайомиться з молодою і впевненою у собі дівчиною Альмою. Вона стає музою кутюр’є.

«Діор і я», 2014

Це фільм-хроніка про те, як бельгієць Раф Сімонс, який зайняв пост креативного директора будинку Dior, створював свою першу колекцію. У нього було всього вісім тижнів для цього важливого завдання. Таким чином, глядач отримує унікальну можливість зазирнути за лаштунки модного будинку і побачити, як дизайнер реалізовує свої ідеї.

«Ів Сен-Лоран: Божевільне кохання», 2010

Документальна стрічка розповідає про життя і творчість генія світової моди Іва Сен-Лорана. Фільм чудово висвітлює 50-річну кар’єру митця, а також його стосунки із коханим П’єром Берже.

«Коко до Шанель», 2009

Сюжет стрічки висвітлює життя легендарної Коко Шанель ще до того, як вона стала всесвітньо відомою. Ми дізнаємося про деякі невідомі факти із її біографії, а також про її стосунки з чоловіками. Габріель почала свою дизайнерську кар’єру зі створення жіночих капелюшків, пізніше вона одягнула жінку у чоловічий костюм, а потім подарувала світу маленьку чорну сукню. Та через що їй довелося пройти, щоб здобути світове визнання?

«Секрети Лагерфельда», 2007

Карл Лагерфельд тривалий час не давав відвертих інтерв’ю і ніколи не з’являвся на відомих шоу. Він приховував свій внутрішній світ від усіх за великими чорними сонцезахисними окулярами. І ось нарешті, у 2007 році він вирішив привідкрити завісу для режисера Родольфа Марконі. Його камера зняла більше 150 годин приватного життя дизайнера. Тепер ми маємо можливість дізнатися, яким насправді був Карл.

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Олена Ястреб: «Пандемія мобілізувала всі сили і прискорила уповільнені процеси»

Самые модные босоножки этого лета

10 самых красивых маникюров на короткие ногти на лето

Самые модные купальники этого лета