РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 сімейних фільмів, які можна подивитися під час карантину

Усією родиною!

Карантин — ще один привід проводити більше часу в колі родини. Щоб себе розважити, пропонуємо влаштовувати вечірній домашній кінотеатр. Ось 5 сімейних кінострічок, знятих за останні роки, які вам неодмінно сподобаються:

«Татова донька», 2020

Джибі любить розповідати маленькій доньці Софії казки перед сном. Разом вони вигадали чарівний світ, де мешкають казкові феї, дракони, а могутній тато завжди захищає свою принцесу від будь-якої небезпеки. Та одного разу у їхньому світі з’являється новий принц — однокласний Софії. Джибі намагається знайти спосіб стати єдиним героєм для доньки.

«Відьми», 2020

Події фільму розгортаються у 1960-х. Бабуся разом з онуком приїжджають у розкішний готель на березі моря. Вони намагатимуться розсекретити клан відьом, які теж оселилися тут і збираються втілити в реальність свій злий план. Відьми переслідують лише одну ціль — заманити у свою пастку якомога більше дітей.

«Аладдін», 2019

Це історія молодого хлопця Аладдіна, який змушений красти, щоб вижити. Юнак мріє стати принцом й одружитися із принцесою Аграби Жасмін. Він стає ближчим до цього бажання, коли знайомиться із великим візиром Джафаром і допомагає йому отримати чарівну лампу, яка зберігається у печері див.

«Чаклунка: Повелителька темряви», 2019

Події продовження стрічки про сплячу красуню Аврору розгортаються через кілька років після того, як чаклунка Малефісента наклала на дівчину злі чари. У другій частині ви дізнаєтеся про стосунки феї та Аврори, її нових союзників і ворогів, а також станете свідками великої битви заради захисту чарівного лісу і всього королівства.

«Мій друг містер Персіваль», 2019

Чуттєва сімейна драма розповідає про хлопчика на ім’я Майкл, який живе разом зі своїм батьком на березі океану далеко від цивілізації і суспільства. Життя дитини змінюється назавжди, коли він починає доглядати за крихітними пеліканами. Через багато років вже дідусь Майкл розповість своїй онуці історію з дитинства про унікального пелікана містера Персіваля, якого він врятував, і який став його вірним другом.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Бріджит Бардо, Джейн Фонда і не тільки: 5 фільмів із легендарними кінодівами

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Бренд Fiori представив ідеальний весільний букет до сезону 2021

Как убрать бока: 5 эффективных упражнений для тонкой талии