РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 фільмів про домашніх улюбленців, які вражають до глибини душі

До сліз

Домашні улюбленці — наші посланці щастя. Вони вміють підняти настрій одним дотиком лапи, дарують безліч позитивних емоцій, коли витворяють щось кумедне, а ще з ними можна досхочу гуляти і робити селфі. Ми підготували добірку про тварин, які стали для своїх господарів вірними і найкращими друзями. Попереджаємо, без сліз перегляд просто неможливий!

«Того», 2019

Це історичний фільм, який розповідає про події Великої гонки милосердя, яка трапилася 1925 року. Тоді гінець Леонард Сеппал і його собака Того пройшли разом довгий і небезпечний шлях в естафеті.

«Неймовірний світ очима Енцо», 2019

Автогонщик Денні лише починає свій шлях і мріє підкорити траси Формули 1. Він вирішує купити милого песика, золотавого ретривера, якого називає на честь легендарного італійця Енцо Феррарі. Відтоді собака стає його відданим другом. Енцо спостерігає за злетами і падіннями свого господаря, а також розділяє його радість та горе в особистому житті.

«Шлях додому», 2019

Це зворушлива екранізація роману Брюса Кемерона про собачку Белла, яка хоче знайти шлях додому, незважаючи ні на що. Її шлях буде сповнений неймовірних пригод, небезпеки і дивовижних відкриттів.

«Марлі і я», 2008

Молода подружня пара Джон та Дженні Грогани одразу після весілля переїхали жити до сонячної Флориди. Вони працюють репортерами у місцевій газеті і думають про дітей. Та перед ніж наважитися на серйозний крок, закохані вирішують завести домашнього улюбленця…

«Хатіко», 2008

Паркер Вілсон працює професором в університеті. Він має собаку Хатіко породи акіта-іну. Колись Паркер знайшов його ще малим, і з тих пір вони стали нерозлучними. Між господарем та його улюбленцем надзвичайно сильний зв’язок. Щодня відданий собака чекає на свого господаря після роботи. Та що трапиться, коли одного дня Паркер не прийде?

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Бріджит Бардо, Джейн Фонда і не тільки: 5 фільмів із легендарними кінодівами

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Бренд Fiori представив ідеальний весільний букет до сезону 2021

Как убрать бока: 5 эффективных упражнений для тонкой талии