РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 легендарних фільмів, із якими ви полюбите кінокласику

Естетична насолода

Класичними фільмами неможливо не захоплюватися: це як маленька чорна сукня від Chanel або творіння Крістіана Діора у стилі New Look. Головне, знайти свою картину, яка вразить до глибини душі. Ми розкажемо більше про свою п’ятірку улюблених.

«Сніданок у Тіффані», 1961

У картині розповідається про життя дівчини Голлі (Одрі Гепберн), яка інколи поводиться, як дитина, часто змінює настрій і не хоче вирішувати жодних проблем. Голлі не шукає багатого чоловіка чи легких грошей, вона навпаки тікає від кохання і справжніх почуттів. Їй так легше. Найспокійніше Голлі почувається, розглядаючи діаманти у вітрині ювелірного магазину Tiffany & CO.

«12 розгніваних чоловіків», 1957

Одного юнака звинувачують у вбивстві власного батька. Йому загрожує смерть від електричного стільця. Дванадцять присяжних збираються в окремій кімнаті, щоб винести йому вердикт: винен чи ні.

«Вікно у двір», 1954

Події стрічки розгортаються у Грінвіч Вілледжі. Фоторепортер Джеймс Стюарт змушений знаходитися вдома через зламану ногу. Із нудьги він починає спостерігати за сусідами свого будинку, вікна якого виходять у внутрішній двір. Постійні спостереження змушують його думати, що один із сусідів вбив свою дружину… За грою неповторної Грей Келлі у цій стрічці можна спостерігати вічно (як і за її вбраннями)!

«Римські канікули», 1953

Ще одна романтична стрічка з Одрі Гепберн у головній ролі розповідає про юну і дуже красиву європейську принцесу Анну. Вона звикла до нескінченних прийомів, розкішних суконь і нудних розмов із політиками. Але після ще однієї світської зустрічі її терпець увірвався. Анна вирішує втекти з палацу…

«Ребекка», 1940

Після смерті дружини Ребекки господар великого помістя Максиміліан де Вінтер приїхав у Монте-Карло. Там він зустрів просту дівчину, якою поступово зацікавлюється і згодом одружується. Молодій та сором’язливій дівчині неймовірно пощастило вийти заміж за такого багатія. Та чи буде вона почуватися затишно у маєтку, де всі досі згадують покійну господарку?

Текст: Дарья Андрийчук

 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Киш с грибами и шпинатом: простой рецепт

10 самых модных цветовых сочетаний в одежде весной 2021

Какие женские профессии мужчины считают самыми сексуальными?