5 серіалів, знятих за мотивами відомих англійських книг

Британська класика

Багато хто захоплюється класичною англійською літературою і залюбки перечитує книги Джейн Остін, Чарльза Діккенса й Агати Крісті. Пропонуємо також переглянути серіали, сюжет яких написаний за мотивами ваших улюблених книг. Ми зібрали п’ятірку найцікавіших:

«І нікого не стало», 2015

Ця екранізація роману Агати Крісті «Десять негренят» розповідає про події 1939 року у Великій Британії. Вісім незнайомців різного віку і соціального статусу були запрошені у будинок Овенів. Серед запрошених — поважний суддя, молодий франт, красуня-секретарка, авантюрист, хірург, детектив поліції, старий генерал і поважна леді. Замість господарів гостей зустрічають слуги. Ніхто навіть не здогадується, чим повернеться для них ця поїздка.

«Емма», 2009

4-серійний міні-серіал за мотивами роману Джейн Остін розповідає про красиву й розумну дівчину Емму Вудхауз. Дівчина народилася у багатій сім’ї, має вірного друга містера Найті, а також багато подруг, із якими залюбки обговорює особисте життя. Емма любить давати дівчатам поради, влаштовувати побачення і розважатися. Та своє кохання вона ще не знайшла…

«Кренфорд», 2007-2010

Британський серіал заснований на трьох романах Елізабет Гаскелл: «Кренфорд», «Міледі Ладлоу» та «Зізнання містера Гаррісона». Події розгортаються у вигаданому містечку Кренфорді. В гості до сестер Дженкінс приїжджає далека родичка Мері Сміт, яка хоче протистояти планам мачухи видати її заміж.

«Даніель Деронда», 2002

Серіал знятий за мотивами однойменного роману Джорджа Еліота. За сюжетом, благородний хлопець Даніель закохується у красуню Гвендолін. Та навіть взаємні почуття не принесуть їм щастя, оскільки дівчина керується лише холодним розумом. Гвендалін вірить, що чинить правильно і повинна принести себе в жертву, щоб забезпечити своїх батьків.

«Девід Копперфільд», 1999

Це 2-серійна драма із юним Деніелом Редкліффом у головній ролі, що являється адаптацією роману Чарльза Діккенса «Девід Копперфільд». Головний герой стрічки народився після смерті свого батька. Хлопчик ріс із мамою, яка намагалася турбуватися про нього, але поява нового чоловіка у родині змінила все не на краще. Вітчим виявився справжнім тираном. Все змінить знайомство хлопчика із Бетсі Тротвуд.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали