8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

5 нових британських серіалів із високим рейтингом

Ви маєте їх побачити!

У таку сніжну погоду не залишається нічого, крім проводити вечори у затишному ліжку. Щоб хоч якось вас розважити, ми підготували добірку із популярних британських серіалів. Якщо вам здається, що переглянули вже все, беріть на замітку!

«Статеве дозрівання» (3 сезон), 2021

Нещодавно мережу сколихнув анонс нового сезону серіалу «Статеве дозрівання». У 2021-му ми точно побачимо продовження, а поки що є нагода переглянути перші сезони. У картині йдеться про 16-річного Отіса, який із дитинства знає все про секс. Річ у тому, що його мама сексолог. Незважаючи на цей факт, Отіс почувається сором’язливим цнотливим підлітком. Та це не означає, що він не може давати уроки сексуального характеру старшокласникам.

«Бріджертони», 2020

Історична драма Netflix від продюсера «Як уникнути покарання за вбивство», «Скандал» й «Анатомія пристрасті» Шонди Раймс знята за мотивами бестселеру британської письменниці Джулії Квінн. Події розгортаються у Британії на початку XIX століття. Між молодою дівчиною Дафною Бріджертон та юним герцогом Гастингсом виникають романтичні стосунки. До цієї пари прикута увага всіх англійських вельмож.

«Вбиваючи Єву» (3 сезон), 2020

Це один із найкращих серіалів минулого року, на думку Асоціації телевізійних критиків. Стрічка також отримала «Золотий глобус». Серіал у жанрі трилер знятий за мотивами романів Люка Дженнінгса. За сюжетом, головна героїня Єва Поластрі служить Її Величності на посаді аналітика. Розслідуючи вбивства, вона висуває теорію, що кіллером є жінка. З цього моменту між дівчатами розгоряється справжня шпигунська гра.

«Британія» (2 сезон), 2019

Події серіалу розгортаються на початку нової ери, коли у Британії проживали войовничі кельтські племена. Вони були не готові ділити землю з іноземцями і робили все для того, щоб вберегти свою батьківщину.

«Дівчата із Деррі» (2 сезон), 2019

У центру сюжету сімейної комедії — невеличке містечко на Півночі Ірландії. Молода дівчина Ерін намагається відстояти свою думку перед батьками і побудувати життя так, як вона хоче. Життя сім’ї минає на тлі економічної кризи у країні: у 1994-му місцеві жителі намагалися вижити, коли грошей зовсім не вистачало.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити