5 французьких серіалів, які має побачити кожен

Новинки останніх років

Французькі серіали отримали нову хвилю популярності. Все через новинки, які з’явилися на екранах за останні кілька років. Якщо вам здається, що встигли передивитися все цікаве, поспішаємо це виправити і презентуємо французькі серіали, які варті перегляду. Беріть на замітку!

«Люпен» (Lupin), 2021

Кількість сезонів: 1

Цей серіал від Netflix припав до душі великій кількості глядачів в усьому світі. За сюжетом, у 1995 році юний Ассан Діоп пережив смерть батька, якого звинуватили у злочині. Та насправді він його не скоював. Через 25 років вже дорослий Ассан бере участь у викраденні кольє французької королеви Марії-Антуанетти. Прикраса належить багатій родині Пеллегріні, яка несправедливо звинуватила його батька. Ассан прагне помсти.

«Подзвоніть моєму агентові!» (Dix pour Cent), 2015-2021

Кількість сезонів: 4

Серіал сподобається тим, кому припав до душі «Емілі в Парижі». Блискуче французьке шоу розповідає про вигадане паризьке агентство ASK, яке представляє інтереси відомих акторів. Зірки кінематографа — Моніка Беллуччі, Ізабель Юппер, Жюльєт Бінош, Шарлотта Генсбур — грають самих себе. Перший сезон вийшов ще у 2015-му. Цьогоріч ми маємо нагоду побачити фінальний четвертий сезон.

«Вогнище долі» (Le Bazar de la Charité), 2019

Кількість сезонів: 1

Французький телевізійний міні-серіал вийшов на стрімінговій платформі Netflix у 2019-му. У ньому йдеться про пожежу, яка трапилася на благодійній ярмарці у Парижі у 1897 році. У центрі сюжету — три жінки із вищого класу, долю яких докорінно змінив цей нещасний випадок. Подейкують, що творцям серіалу довелося витратити чимало зусиль, щоб відродити Париж кінця 19 століття. Тому на кожну серію довелося витратити понад 2 мільйони євро.

«План кохання» (Plan Coeur), 2018-2019

Кількість сезонів: 2

Комедійний французький серіал теж був знятий Netflix. У 2021-му ми найімовірніше побачимо третій фінальний сезон, та через пандемію зйомки зупинилися. За сюжетом, Ельза, якій виповнилося 13 років, знайшла роботу, яка їй до душі, але з бойфрендом у неї проблеми. Через два роки після розриву з коханим вона все ще кидає слухавку. Друзі хочуть їй допомогти і наймають хлопця «на прокат», який влаштує для дівчини кілька побачень.

«Сором» (Skam), 2018-2020

Кількість сезонів: 4

Французько-бельгійський серіал розповідає про сучасні проблеми старшокласників та їхнє повсякдення. Кожен сезон присвячений конкретному персонажу і розповідає його історію.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали